У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбулася зустріч лідерів ГО «Солідарна Молодь» з молоддю Миколаївщини

Під час зустрічі голова ВГО «Солідарна Молодь» Оксана Гома та Генеральний секретар ВГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва ознайомили молодь Миколаївщини з діяльністю організації.

«Припартійна молодіжна організація – це платформа, яка надає багато можливостей, в першу чергу, реалізувати себе як молодий політик, бути причетним до політичних процесів. Це також дає можливість молоді отримувати політичну освіту, глибше розуміти, як робиться політика», – сказала О. Гома.

Вона зазначила, що більшість проектів ГО «Солідарна Молодь» спрямовані і на створення умов, де молодь знайомиться і створює дружню комунікацію.

Д. Габібуллаєва ознайомила гостей з проектами, які реалізує «Солідарна Молодь». «Наші проекти спрямовані на євроінтеграцію, освітні процеси, комунікацію, побудову потужної команди. Ми пропагуємо, щоб кожен регіон брав на себе відповідальність і реалізовував ці проекти. Саме через них ми створюємо команди і осередки», – сказала Д.Габібуллаєва.

За її словами, перший проект, який набув масштабності на всеукраїнському рівні – це проект «Школа дебатів». «На сьогодні проект «Школа дебатів» реалізовується в 21 місті України.  Це перший потужний проект «Солідарної Молоді», в ході якого учасники отримують навички ораторського мистецтва та дебатування», – зазначила Д. Габібуллаєва.

Програмою перебування молоді Миколаївщини запланована екскурсія до Верховної Ради та відвідання Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.