Цьогоріч у Богодухові реалізували 15 міні-проектів

У Богодухові відбулися урочисті відкриття п’яти міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Заходи відбулись за участі першого заступника голови Харківської обласної ради, голови фракції «БПП «Солідарність» у облраді Віктора Коваленка, депутата облради від БПП Миколи Пушкаря та голови Богодухівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олександра Скорика.

3

За словами Віктора Коваленка, у Богодухівському районі одна з найпотужніших команд. «Як результат ефективної співпраці – у районі було презентовано 17 проектів у минулому році та 15 – у цьому році. Але всі проекти впроваджені тільки завдяки вашій ініціативі, – зазначив Віктор Коваленко, звертаючись до громади. – Саме ви ініціювали проекти, що необхідні вашому місту, а ми їх підтримали. Це великий результат. Насамперед для вас, дорогі учні, щоб вам було комфортно навчатись і ви радували нас своїми знаннями, спортивними досягненнями. Тоді як головне завдання депутатів обласної ради – створити для вас комфортні умови».

Так, у рамках міні-проекту «Дітям – тепло, батькам – спокійно, а владі – пошана» проведено капітальний ремонт системи опалення початкової ланки Богодухівської загальноосвітньої школи № 2.

За ініціативою батьків та вчителів у рамках міні-проекту «У комфорті жити – життю радіти» проведено капітальний ремонт водопровідної, каналізаційної мереж та внутрішніх туалетів Богодухівського ліцею № 3.

7

Проведено капітальний ремонт харчоблоку Богодухівської гімназії №1 у рамках міні-проекту «Сучасні умови для харчування – основа якісного навчання». Також придбані і встановлені нові електрична плита, холодильник, морозильна камера, жарильна шафа, витяжний зонт, стелажі для посуду. Як зазначив перший заступник голови обласної ради, найголовніше те, що діти зможуть якісно та смачно харчуватись завдяки реалізації проекту.

У рамках міні-проекту «Дружна громада – міцна держава» придбано та встановлено спортивний дитячий майданчик у Богодухові по вул. Загорулько. Також, у рамках міні-проекту «Молоді все найкраще» було придбано та встановлено у смт. Гути спортивний дитячий майданчик.

«Депутати обласної ради прийняли рішення, що з наступного року на кожен проект максимальне загальне фінансування збільшиться до 300 тисяч гривень. Це буде стимулом для того, щоб ініціативні групи працювали ще активніше», – сказав Віктор Коваленко.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.