Партійці Дніпра борються за права людей з вадами слуху

Люди з вадами слуху, які проживають у дніпровському гуртожитку на проспекті Поля, 52, скаржаться на погані побутові умови, необґрунтоване підвищення плати за кімнату (із 776 до 1500 грн), що відбулось із 1 листопада. Також вони нарікають на нерівне ставлення до тих пожильців, які працюють на місцевому підприємстві Українського товариства глухих, і тих, хто знайшов роботу деінде. Вони звернулись за допомогою до народного депутата Тетяни Ричкової та міської організації партії «БПП «Солідарність».

Для того, аби на місці ознайомитись із ситуацією і допомогти людям, за дорученням Тетяни Ричкової заступник голови міської «Солідарності» Геннадій Бутенко, депутат Центральної районної у м. Дніпрі ради від БПП Валерій Волков та активісти організували зустріч мешканців гуртожитку із керівництвом обласної організації УТОГ. На неї також запросили юристів.

Під час зустрічі люди змогли відкрито висловити свої претензії. Вони розповіли про непрозорість формування ціни на проживання, неможливість отримати довідки для оформлення субсидій, погані побутові умови, зокрема, від’єднані бойлери у жіночій душовій (прилади встановили коштом соцслужб). До речі, за користування останніми у гуртожитку навіть ввели плату.

2

Водночас, за словами керівника Дніпропетровської обласної організації УТОГ Ірини Троян, за мешканцями гуртожитку за останні роки накопичився борг за проживання у розмірі більш ніж 109 тис. грн. «На боржників позиватимемося до суду», – каже вона. Щодо від’єднання бойлерів, адміністрація пояснює це необхідністю ремонту. Про деякі ж питання, як стверджує керівництво гуртожитку, вперше почули на зустрічі.

«Ми запропонували налагодити постійний діалог мешканців гуртожитку із керівництвом обласного УТОГу, зробити зустрічі за участю партійців щомісячними. Це допоможе вчасно вирішувати всі проблеми. З окремих питань за сприяння БПП людям допоможуть із юридичним супроводом. Пожильцям також пообіцяли сприяти в оформленні субсидій. Тетяна Ричкова та міська організація БПП триматимуть це питання на особливому контролі», – зазначив Валерій Волков.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.