Партійці Харківської області побували у Відкритому офісі «БПП «Солідарність»

Сьогодні відбулася робоча нарада Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» з керівництвом Секретаріату партії у Відкритому офісі «БПП «Солідарність» у м. Києві. Перед партійцями виступив керівник секретаріату «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов. Зокрема, він розповів про роботу Відкритого офісу та про Платформу проектного фінансування на конкурентній основі «Відкрита Солідарність».

«Відкритий офіс» – це пілотний проект нашої партії, який покликаний показати нашу відкритість для громадських організацій, громадських активістів. Ми запрошуємо сюди громадські організації для проведення їхніх заходів, проводимо спільні акції», – сказав М. Саврасов. «Це – унікальний проект, аналогів якому немає у Східній Європі», – додав він.

За словами М. Саврасова, на базі цього офісу партія започаткувала ряд проектів, зокрема платформу фінансування на конкурентній основі «Відкрита Солідарність».

«Це проект, який дає можливість провести конкурс проектів громадських організацій, які відповідають програмним положенням партії, спрямовані на європейську інтеграцію України, розвиток громадянського суспільства та реалізацію реформ, а також на розвиток молодіжного руху», – зазначив М.Саврасов.

Він нагадав, що до участі у конкурсі «Відкритої Солідарності» на сьогодні допущено 72 проекти громадських організацій, сума фінансування – до 50 000 грн.

Голова ГО «Солідарна Молодь» Оксана Гома познайомила партійців Харківщини  з діяльністю молодіжки та її найцікавішими проектами.

Партійці також обговорили  питання розвитку та діяльності місцевих осередків.

 

 

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.