«Солідарність» Київщини гуртує навколо себе молодь та жінок-політиків

Київська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» організувала та провела зустріч молодіжної організації та жіночого крила. Керівник Секретаріату Київської територіальної організації Парії Алла Шкуро та голова молодіжної організації та жіночого крила Київщини Наталія Баласинович привітали учасників заходу з усієї області. Захід відбувся у Відкритому офісі “БПП “Солідарність”.

«Сьогоднішня зустріч – це насамперед презентація діяльності молодіжної організації та жіночого крила Партії «БПП «Солідарність». Ми дуже сподіваємось, що приклади успіху та ті можливості, які з’являються у молоді та жінок-політиків,  надихнуть вас на нові ініціативи.  Для молоді громадська організація «Солідарна молодь» є соціальним ліфтом у подальшій  кар’єрі, а для жінок – це нові знання та можливості у професійній реалізації. Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» є рушійною силою в реалізації реформ, які розпочаті Президентом та Урядом. Саме «Солідарність» розпочала надважливі реформи в країні та зміни в усіх сферах нашого життя, в тому числі відкриття можливостей для активної молоді та жінок-професіоналів», – сказала Алла Шкуро.

«Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» надає найбільше можливостей для жінок-політиків. Жінок-депутатів від нашої Партії на місцевому рівні стає дедалі більше, і це величезний прорив для всіх нас. Але нам ще багато треба працювати в цьому напрямку. Я вважаю, що якщо на всіх рівнях нашої влади буде більше жінок – це 50% успіху для країни. Свого часу я була дуже активною та ініціативною. Коли я стала головою Васильківської районної ради, люди спочатку це не сприймали, адже вони звикли, що цю посаду традиційно ще з радянських часів завжди посідали чоловіки з величезним досвідом роботи і багаторічним членством у колишній Компартії. Але за два роки ситуація змінилась. Зараз наш район дуже стрімко розвивається і за багатьма показниками він – на перших позиціях. Тому я за те, щоб активні жінки об’єднувалися, допомагали одна одній та робили різноманітні благодійні акції», – зазначила Наталія Баласинович.

Президент ГО «Міжнародна дипломатична рада в Україні» Вікторія Ліснича своїм виступом надихнула жінок-партійців на активну діяльність: «Я впевнена, що за жінками – майбутнє. Нещодавно ми організовували в Києві Міжнародний бізнес-форум, де були присутні більше 20 найуспішніших жінок з різних країн. Мені дуже приємно, що нас підтримали. Вважаю, що саме жінка буде формувати країну та суспільство. У той же час я переконана,  що тільки симбіоз та спільні зусилля чоловіка та жінки можуть привести країну до розквіту. Ми повинні спільно поєднувати наші дії. Тільки гуртування та добрі справи можуть об’єднати нашу націю».

Голова «Масачусетського Союзу жінок-законодавців» Лорен Скрібі із США, яка виступила на зустрічі, розповіла про законотворчу діяльність американок, зокрема у вирішенні різноманітних гендерних проблем і боротьбі із проявами насилля. Партійці розпитували  Лорен Скрібі про досвід США в боротьбі жінок за свої права, про різницю між життям американок в США та українок в Україні. Як виявилось, наприклад, в Україні оплачувана відпустка по догляду за дитиною із збереженням робочого місця триває до 3-х років, тоді як у США декрет триває тільки 3 місяці, є неоплачуваним, а за жінкою не закріплюється місце роботи. Як зазначила Лорен Скрібі, такий порядок дуже важко зламати, адже держава не може вимагати від бізнесу сплачувати кошти молодим мамам. Натомість американки мають значні успіхи щодо подолання сімейного та сексуального насилля. Зокрема, організація «Масачусетського Союзу жінок-законодавців» розробила чимало законопроектів і значна частина з них стала законами.

Голова ГО «Солідарна Молодь» Оксана Гома та генеральний секретар ГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва презентували учасницям зібрання напрямки діяльності припартійної молодіжної організації.

«Головне – це ваша активна діяльність та бажання щось робити і змінювати, адже діяльність плюс можливості дають у сумі результат. Історія становлення ГО «Солідарна Молодь» – це активна діяльність наших молодих лідерів з регіонів. Мета нашої організації –  залучення молоді до суспільно-політичної діяльності, сприяння захисту прав і свобод молоді, задоволення їх суспільних, економічних, соціальних, освітніх, культурних, трудових інтересів. Припартійна молодіжна організація – це платформа, що надає багато можливостей, в першу чергу – реалізувати себе як молодий політик, бути причетним до політичних процесів. Успіх в наше життя приходить тільки завдяки нашому бажанню досягнути розвитку для себе та для своєї країни», – вважає Оксана Гома.

«Ми відкритті для усіх, завжди готові допомогти в реалізації гарної ідеї, але від кожного з вас потрібне бажання щось робити та змінювати. У кожному регіоні наші активні лідери постійно працюють над новими, сучасними проектами, такими як «Школа дебатів», який реалізовується в 21 місті України. Це перший потужний проект «Солідарної Молоді», в ході якого учасники отримують навички ораторського мистецтва та дебатування. Наші проекти спрямовані на євроінтеграцію, освітні процеси, комунікацію, побудову потужної команди. Ми пропагуємо, щоб кожен регіон брав на себе відповідальність і реалізовував ці проекти. Саме через них ми створюємо команди і осередки», – сказала Дінара Габібуллаєва.

Лідер молодіжного напрямку та жіночого крила Київщини Наталя Баласинович зазначила: «Історії успіху наших молодих лідерів вражають і надихають, вони є прикладом для нашої молоді. Саме така молодь демонструє бажання змінювати, розвивати Україну. Об’єктивно в Україні немає жодної політичної партії, яка б так потужно розвивала молодіжне крило».

Алла Шкуро та Наталя Баласинович запропонували партійцям провести найближчим часом зустріч щодо поняття гендерної політики в Україні.

«В українському парламенті менше 12% жінок, навіть в деяких мусульманських країнах більше жінок-політиків. У жінок на генетичному рівні закладено відстоювати мир, спокій та процвітання. Тому я пропоную організувати зустріч тих, хто зацікавлений в жіночій тематиці, та обговорити проведення жіночим крилом Київської територіальної організації Партії благодійних акцій в майбутньому», – сказала Наталя Баласинович.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.