Громадська рада при КМДА розгляне питання щодо доцільності зміни вартості проїзду в громадському транспорті

Про це сказав під час громадських консультацій у Відкритому офісі партії «БПП «Солідарність» голова комітету Громадської ради при КМДА з питань промисловості, підприємництва, телекомунікацій, комунальної власності, реклами, адмінпослуг і транспорту Олександр Лисенко.

Представники громадськості в ході консультацій визначили ряд питань, які планується порушити на засіданні Громадської ради при КМДА 31 травня.

«По факту консультацій з громадськістю ми звертаємось до Громадської ради при КМДА як інструменту контролю за КМДА щодо збереження нинішніх тарифів», – зазначив О. Лисенко.

Також в ході громадських консультацій вирішено порушити на засіданні Громадської ради при КМДА питання про необхідність проведення незалежного аудиту КП «Київпастранс», доцільності перебування на посаді голови «Київпастрансу», зобов’язати «Київпастранс» не передавати право на розміщення рекламної площі іншим організаціям. Крім того, планується порушити питання про автоматизацію контролю оплати проїзду та розробку стратегії розвитку галузі.

Зокрема, Голова ГО «ВГО Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» Володимир Петровський запропонував обговорити питання про оплату проїзду в громадському транспорті в електронному режимі. «В Європі не існує контролерів у комунальному транспорті, там встановлені валідатори для оплати проїзду. Жодна людина не може проїхати безкоштовно. Таким чином можна легко порахувати, скільки людей проїхало і звільнити весь громадський транспорт від людей, які перевіряють оплату проїзду», – додав він.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.