Конкурсна Комісія визначила переможця конкурсу «Відкрита Солідарність»

Проект «Київ Сортує», поданий Київським Молодіжним центром  та ГО «Солідарна молодь», набрав 456 голосів.

«Конкурсна комісія ухвалила рішення визнати конкурс таким, що відбувся, а також затвердити результати конкурсу, а саме проект «Київ Сортує» таким, що переміг за результатами конкурсу, і підготувати проект договору про реалізацію проекту до підписання з організацією – переможцем»,- повідомила секретар конкурсної комісії Оксана Гома.

Друге місце за кількістю голосів посів проект «Фестиваль «Козацький гарт», поданий Херсонським обласним відокремленим підрозділом ГО «Солідарна молодь» та Херсонським національним університетом (365 голосів), третє – «Форум південного осередку ГО «Солідарна молодь», поданий Одеським відокремленим підрозділом ГО «Солідарна молодь» ( 244 голоси).

Всього на конкурс  було подано 14 проектів з різних міст України, за які загалом віддали 1414 голосів.

«Ми вперше не тільки в партії, а взагалі в країні проводимо відкритий конкурс такого плану. Я вважаю, що проект має бути втілений, що він переміг. А ті недоліки, які ми виявимо, будемо враховувати в нашій подальшій роботі»,- сказав керівник секретаріату “БПП «Солідарність» Максим Саврасов.

За його словами, наступний конкурс планується оголосити через один-два тижні. «В цьому конкурсі можуть взяти участь не тільки наші внутрішні підрозділи партії, а й усі охочі»,- додав М.Саврасов.

 «Щодо проекту-переможця, то сама ідея пропаганди роздільного збору сміття відповідає програмним засадам нашої партії щодо імплементації європейських вимог і стандартів”, – сказала керівник прес-служби партії Людмила Обертинська. Вона  запропонувала трансформувати цей  проект і в майбутньому реалізовувати його на базі ОТГ. «На майбутнє цей проект можна робити в рамках якоїсь громади і це було б співзвучно з нашими проектами щодо  децентралізації і розвитку місцевого самоврядування. Цей проект також перегукується з нашим партійним проектом «Толока» і може стати його розвитком, оскільки це не просто прибирання, але й ефективне використання відходів»,- наголосила Обертинська.

Платформа «Відкрита Солідарність» – це розпочата партією БПП «Солідарність» ініціатива конкурсного відбору проектів, які будуть реалізовуватися громадськими організаціями за фінансової підтримки партії.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.