Понад 11 тисяч голосів було віддано під час онлайн-голосування за учасників конкурсу проектів громадських організацій «Відкрита Солідарність»

24 травня сплив термін голосування за учасників конкурсу проектів “Відкрита Солідарність”. Загалом за учасників проголосували понад 11 тисяч осіб. Переможці конкурсу будуть оголошені до 30 травня 2018 року.

До участі у конкурсі «Відкритої Солідарності» було допущено 72 проекти громадських організацій.

Переважна більшість проектів спрямована на підтримку боротьби за незалежність, залучення учасників бойових дій до суспільно-політичного життя громад, патріотичне виховання молоді, розвиток та підтримку реформ на місцевому рівні.

Нагадаємо, 17 квітня партія «БПП «Солідарність» оголосила старт Платформи проектного фінансування на конкурентній основі «Відкрита Солідарність» і початок конкурсу проектів для громадських організацій. Сума фінансування – до 50 000 грн. Загалом на конкурс були подані 83 проекти.

У конкурсі беруть участь проекти громадських організацій, які відповідають програмним положенням партії, спрямовані на європейську інтеграцію України, розвиток громадянського суспільства та реалізацію реформ, розвиток молодіжного руху і жіночого активізму.

«Вперше в Україні політична сила запроваджує платформу проектного фінансування на конкурентній основі. Ми хочемо підтримати громадські ініціативи, спрямовані на розвиток країни. Тому закликаємо усіх небайдужих українців голосувати за найкращі ідеї», – заявив керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.