Конкурсна комісія визначила переможця конкурсу проектів «Відкрита Солідарність»

30 травня відбулося засідання конкурсної комісії, на якому були обговорені результати голосування за учасників конкурсу громадських проектів “Відкрита Солідарність”, а також було ухвалене рішення про визначення переможця.

За рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу визнали проект “Батальйон “Полтава”. Роки війни. Документальна фотокнижка з розповідями”, поданий ГО “Всеукраїнська спілка учасників АТО, Бойових дій та Миротворчих місій”.

Учасники засідання зокрема акцентували увагу на тому, що протягом голосування за проекти загалом були подані більше 11 тисяч голосів. Два проекти, які за кількістю голосів набрали найбільше голосів – “Сортуємо сміття вдома” та ” Smart Citizen” – за рішенням комісії були зняті з конкурсу через порушення правил голосування та використання технології накручування голосів.

Як зазначив Керівник Секретаріату Партії, народний депутат України Максим Саврасов, конкурс проектів для громадських організацій передбачає відкриту, чесну конкуренцію між однодумцями, кожен з яких прагне реалізувати свої ідеї на користь суспільству і країні. Тому використання нечесних методів під час конкурсу абсолютно неприйнятне.

Засідання конкурсної комісії транслювалося наживо на сторінці партії у Facebook. Усі результати голосування будуть оприлюднені на офіційному сайті партії.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.