Громадська рада при КМДА пропонує створити Координаційну раду з питань розвитку дитячого спорту

Відповідне звернення було ухвалено під час круглого столу у Відкритому офісі партії «БПП «Солідарність» за участю громадськості.

«Пропоную звернутися до Громадської ради при КМДА з пропозицією підтримати це питання на своєму засіданні. Я це бачу в формі Координаційної ради при КМДА з питань розвитку дитячого спорту в місті Києві», – сказав голова комітету Громадської ради при КМДА з питань промисловості, підприємництва, телекомунікацій, комунальної власності, реклами, адмінпослуг і транспорту Олександр Лисенко.

Він також запропонував звернутися до директора департаменту освіти і науки, молоді  та  спорту КМДА з проханням підтримати створення Координаційної ради, а також сприяти розвитку дитячого спорту в межах освітніх закладів та  надавати всебічну допомогу у вирішенні питань щодо надання відповідних приміщень.

О. Лисенко повідомив, що питання створення Координаційної ради при КМДА планується розглянути на засіданні Громадської ради при КМДА 31 травня.

Член Громадської ради при КМДА Андрій Подзега у свою чергу запропонував звернутися до міського голови щодо модернізації стадіону  при загальноосвітній школі №10 на вул. Вакуленчука, 1.

«Усі проекти і відповідні розрахунки вже подані, залишилося вирішити питання щодо фінансування», – сказав він.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.