У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» розпочався другий етап всеукраїнського проекту «Школа дебатів» – «Дебатні клуби»

Метою проекту є залучення активної молоді до дискусії з актуальних політичних питань за допомогою інтерактиву та  у вигляді дебатної гри. Проект також сприяє підвищенню рівня політичної освіти та майстерності проведення дебатів.

«Я ознайомлю вас з освітньою технологією «Дебати» і розкажу, як вона працює і як її можна використовувати, щоб розвинути свої комунікативні та когнітивні здібності», – сказав тренер Борис Пікалов.

«Я познайомився з дебатами понад два роки тому, активно брав участь у різних заходах, турнірах і за цей час дебати дуже сильно на мене вплинули, розкрили мій потенціал і можливості. Я відчуваю мотивацію і моральний обов’язок поділитися цим з людьми, дати їм шанс позбутися своїх страхів, допомогти зрозуміти, на що вони насправді здатні. І це основна мотивація, чому я тут», – додав Б. Пікалов.

«Важливо, що молодь продовжує цікавитися вдосконаленням своїх ораторських здібностей та вмінням дебатувати, а ми у цьому допомагаємо, тому і стартував другий етап проекту «Школа дебатів», – зазначила керівник всеукраїнського проекту «Школа дебатів» Дінара Габібуллаєва.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.