«Солідарна молодь» та «Українська асоціація студентів» підписали меморандум про співпрацю

Голова Громадської організації «Солідарна молодь» Оксана Гома та Президент Громадської організації «Українська асоціація студентів» Лідія Фесенко у «Відкритому офісі» БПП «Солідарність» підписали меморандум про співпрацю.

На підписанні були присутні генеральний секретар ГО «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва, член правління Рустам Савранський та активіст організації Олег Тарасов. «Для нас почесно співпрацювати з «Українською асоціацією студентів» як організацією, яка об’єднує всі українські університети. Частина завдань, які закладені в статуті «Солідарної молоді», – це захист прав молоді і надання їй більше можливостей для розвитку, зокрема щодо політичної освіти. Ми можемо це забезпечити і сподіваємося на плідну співпрацю»,- сказала О. Гома.

У свою чергу Л. Фесенко зазначила, що ГО «Солідарна молодь» – це перша молодіжна організація, з якою «Українська асоціація студентів» підписує меморандум. «Метою цього меморандуму є консолідація сторін для забезпечення реалізації, захисту прав та свобод студентської молоді України, залучення молоді до процесу формування молодіжної політики держави»,- йдеться в підписаному документі.

В меморандумі також зазначається, що організації будуть співпрацювати за такими основними напрямами: активізація молоді з метою залучення до соціально-економічних та громадсько-політичних процесів на рівні їх навчальних закладів, міста та держави, сприяння підвищенню освітнього рівня молоді, залучення молодих людей до навчальних програм, тренінгів і семінарів.

Крім того планується, що молодь співпрацюватиме з питань підтримки молодіжних проектів та ініціатив студентської молоді, формування спільного бачення молодіжної політики задля забезпечення реалізації прав та свобод молоді, національно-патріотичного виховання молоді, популяризації здорового способу життя та спорту у молодіжному середовищі, розвитку національної культури і її популяризації у молодіжному середовищі, підтримки творчих молодіжних ініціатив, розвитку міжрегіонального співробітництва молоді.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.