У Києві відбулося нагородження переможців Всеукраїнського дебатного турніру серед молоді

У всеукраїнському дебатному турнірі «Солідарної молоді» взяли участь 18 команд з 10 областей України. Перемогу отримала команда “Большие спорщики” з м. Херсон: Маргарита Цхай та Микита Соловйов.

Крім того,  кубок кращого спікера виборов представник команди переможців з Херсону Микита Соловйов.

Фіналістами турніру також стали дві команди із Запоріжжя – “Бюджетники” та “Синергія” , а також команда з Харкова “Галстук в поезде”.

Переможців нагороджували Генеральний секретар ГО «Солідарна молодь», керівник проекту «Школа дебатів» Дінара Габібуллаєва та Голова ГО «Солідарна молодь» Оксана Гома.

На церемонії нагородження переможців дебатного турніру виступили керівник секретаріату БПП «Солідарність» Максим Саврасов та Генеральний секретар ГО «Солідарна молодь», керівник проекту «Школа дебатів» Дінара Габібуллаєва.

«Я дуже радий, що ця подія  відбувається на нашій партійній базі. Дякую, що ви знайшли час і можливості вивчати для себе щось нове, цікаве і корисне. Людей, які зараз мають активну позицію і щось вивчають, дуже мало, нам непросто їх знайти, зацікавити і залучити в нашу партійну діяльність»,- сказав М.Саврасов.

Він висловив сподівання, що наступний дебатний турнір відбуватиметься англійською мовою. «Хотілося, щоб наступний турнір проводився англійською мовою, оскільки треба рухатися вперед і бути на крок попереду. Як керівник Секретаріату і народний депутат, можу зізнатися, що нам у сесійній залі теж іноді не вистачає  майстерності дебатування, вміння донести свою думку», – додав М.Саврасов.

«Вірю, що проект «Школа дебатів», який тривав майже рік, та сьогоднішній турнір стали визначними для багатьох учасників проекту, оскільки вони отримали корисні знання і навички, вражаючі емоції та нових друзів. Палаючі очі дебатерів дали мені чітко зрозуміти – це те, що потрібно новій генерації політиків. Наша організація і надалі буде створювати платформу для розвитку молоді», – зазначила керівник проекту Д. Габібуллаєва

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.