Олена Михальченко розповіла, як ефективно захистити свої трудові права

У рамках проекту кращі юристи та правозахисники розказують, як діяти у складних ситуаціях, зокрема, під час розлучення, встановлення опіки над дітьми, поділу майна, домашнього насильства, сексуальних домагань, переслідувань.

Під час лекції на тему “Захисти свої трудові права” юристки ГО “Трудові Ініціативи” Олени Михальченко обговорювалися питання трудових прав, тривалості робочого тижня, трудового договору, трудового стажу, пенсійної реформи, діяльності фізичних осіб – підприємців.

«Трудове право стосується більшості людей, але виходить так, що дуже мало людей обізнані з трудовими правами або цікавляться захистом своїх трудових прав. Досить часто люди не знають навіть своїх базових трудових прав», – зазначила О. Михальченко.

За її словами, стандарти тривалості робочого тижня потребують перегляду. «Раніше люди працювали набагато більше – шість днів на тиждень, але все йде до того, і це підтверджують дослідження, що треба скорочувати робочий тиждень. Це шлях, який пройшли вже багато європейських країн, зокрема, в Нідерландах найкоротший робочий тиждень – 27 годин, в Німеччині – 35 годин. Ми знаємо, що країни Європи є досить ефективними і продуктивними, тому можна зробити висновок, що проведений час на роботі не завжди говорить про ефективність. Усе йде до того, що ті стандарти будуть переглядатися», – сказала О.Михальченко.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.