У «Відкритому офісі» БПП «Солідарність» відбулася зустріч партійного активу з делегацією Литви 

У зустрічі, організованій за сприяння Міжнародного республіканського інституту (IRI), взяли участь заступник директора IRI в Україні Кріс Хольцен, мер міста Шакяй (Литва) Едгарас Піліпайтіс та Генеральний Секретар партії «Союз Вітчизни- Християнсько-демократична партія» Айсте Гедвілієне.

Під час зустрічі гості з Литви розповіли про структуру партії «Союз Вітчизни – Християнсько-демократична партія», систему управління партією, роботу партії з представниками регіонів, гендерні квоти, фінансування політичних партій у Литві.

Керівник Секретаріату партії Максим Саврасов розповів про діяльність партії БПП «Солідарність». «Партія «БПП «Солідарність» є однією з найбільших  в Україні, у нас близько 40 тисяч членів,  600 первинних осередків, ми є більшістю в парламенті і  в місцевих радах»,- сказав Максим Саврасов. Він додав, що партійців БПП надзвичайно цікавить досвід Литви у розбудові партійної системи та місцевого самоврядування.

Як розповів мер міста Шакяй Е. Піліпайтіс, партія «Союз Вітчизни – Християнсько-демократична партія» нараховує 16 тисяч членів. «У Литві з 60 мерів міст 11 – члени нашої партії. Якщо ми партія консерваторів, то це не означає, що ми виступаємо проти реформ, люди хочуть стабільності, але це не означає стагнацію», – сказав Е. Піліпайтіс.

«В Литві зареєстровано 21 політичну партію, з них 7- парламентські. Наша партія користується популярністю серед освічених, заможних і молодих людей. Та попри те, що наші виборці більше знаходяться у великих містах, а не в регіонах, Едгарас виграв вибори у 30-тисячному місті з результатом 60%»,- зазначила А. Гедвілієне.

Гості детально розповіли про особливості партійної системи Литви, а також поділилися досвідом комунікації між центральним апаратом партії та місцевими осередками.

 

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.