У “Відкритому офісі” БПП “Солідарність” обговорили створення столичного осередку профспілки виробничників та підприємців

У “Відкритому офісі” партії “БПП “Солідарність” відбулося засідання ініціативної групи щодо створення первинного осередку професійної спілки виробничників і підприємців міста Києва.

image (1)

Як розповів ініціатор створення осередку, голова комітету Громадської ради при КМДА з питань промисловості, підприємництва, телекомунікацій, комунальної власності, реклами, адмінпослуг і транспорту Олександр Лисенко, промисловці та виробничники потребують захисту власних прав через механізми професійної спілки. За його словами, на рівні Києва немає профспілки, яка б захищала права дрібних підприємців.

«Приміром, чимало виробників беруть участь у сезонних ярмарках. Ці ярмарки були організовані для того. Аби кияни могли купувати продукти безпосередньо від виробників. І саме виробники часто торгують своєю продукцією на таких ярмарках.  Але вони не завжди навіть зареєстровані як ФОПи.  Але місцева влада намагається обкладати таких продавців якимись комунальними платежами.  Ми не можемо контролювати ні розміру цих платежів, ні їхнього обгрунтування. Ці питання можна вирішити у межах професійної спілки», – переконаний О.Лисенко.

У роботі ініціативної групи взяла участь Голова Всеукраїнської профспілки виробників та підприємців Наталія Землянська, яка також є членом Президії Федерації профспілок України. Вона детально розповіла про механізми захисту прав членів профспілки та проконсультувала учасників ініціативної групи щодо подальших кроків.

Рішення про створення осередку буде ухвалене невдовзі на Установчих зборах.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.