Березенко: цього року планується побудувати близько 700 нових медичних амбулаторій у сільській місцевості

Про це народний депутат України, член підкомітету Верховної Ради з питань контролю реалізації медичної реформи Сергій Березенко сказав під час виступу на конференції «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості».

Конференція відбулася у Відкритому офісі «БПП «Солідарність» для голів ОТГ, представників медичної галузі Вінницької, Сумської, Чернівецької, Черкаської, Херсонської, Волинської, Львівської, Донецької областей.

«Цього року 5 млрд  грн йде на будівництво нових амбулаторій, яких ми б хотіли, щоб було 668, можливо, 688. Цього року реконструкція амбулаторій не буде фінансуватися, оскільки не вистачить коштів на все, наступного року ми будемо розглядати  питання реконструкцій як мінімум у частині фінансування медичного оснащення та надання автомобілів», – сказав С. Березенко.

Він нагадав, що з 22 червня розпочала роботу спільна комісія Мінрегіонбуду та МОЗ щодо затвердження проекту нових медичних амбулаторій. «Ми вже провели Полтавську, Рівненську, Кіровоградську області. Сьогодні 10 областей вже поїхали на засідання комісії. Наступного тижня буде розпорядження Кабміну і це означатиме, що кошти тих областей, які вже отримали затвердження проекту на комісії,  розблоковані», – додав він.

С. Березенко  також нагадав, що станом на 3 липня декларації з лікарями підписали 11 млн 266 тис українців. Декларації підписані майже із 22 тис. лікарів первинної ланки.

 

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.