У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбувся тренінг «Управління репутацією в інтернеті. Методи боротьби з інтернет- негативом в політиці»

Тренінг проводив керівник компанії «PR.Webkey.one» Богдан Філоненко.

«Моя ключова компетенція – розробка та впровадження PR-стратегій для політиків, публічних осіб, а також малого та середнього бізнесу. Я хочу поділитися своїм досвідом управління репутацією в інтернеті. Мій тренінг розрахований на тих, хто не має можливості скористатися послугами професійної РК-команди, а хоче розібратися в усьому самотужки», – сказав Б. Філоненко.

У ході тренінгу були розглянуті питання управління репутацією в ТОП пошукової видачі Google, аналіз ситуації видачі Google, як дізнаватися інформацію про себе першим, створення позитивного образу в інтернеті, оптимізація в пошукових системах за ключовими запитами, як пошукові системи ранжують контент, методи боротьби з «чорним піаром», фундаментальні моменти пошукової оптимізації, тактика для підвищення присутності в інтернеті.  Також було надано поради зі створення позитивної репутації в інтернеті і презентовано реальні кейси боротьби з негативом.

«Зазвичай перед будь-якими виборами застосовуються «чорні технології». Я б рекомендував політикам вже зараз купити домен і зробити свій персональний сайт, оскільки персональний сайт максимально ранжується пошуковими системами. Крім того для створення позитивного іміджу необхідно використовувати соціальні мережі», – додав Б. Філоненко.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.