«Солідарність» Київщини провела робочу зустріч зі співробітниками громадських приймалень партії в області

24 липня у відкритому офісі партії «БПП «Солідарність» відбулась робоча нарада зі співробітниками громадських приймалень місцевих осередків Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

На порядку денному підіймались важливі робочі питання щодо організації та ведення роботи громадських приймалень, а саме: правила ведення прийому громадян, взаємодія з місцевою владою та громадою міста, співпраця з іншими місцевими організаціями партії в області.

Також під час засідання розглядали ряд питань, що стосуються дотримання вимог належного оформлення громадської приймальні задля комфортного прийому громадян. Звернули увагу співробітників громадських приймалень на постійній готовності партійців всіляко сприяти і допомагати в їхній щоденній роботі.

Зокрема, було акцентовано увагу на позиції голови «Солідарності» Київщини Ігоря Кононенка щодо необхідності тісної співпраці громадських приймалень з депутатами місцевих рад усіх рівнів з метою ефективного вирішення нагальних проблем громад Київщини.

Керівник секретаріату Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Алла Шкуро наголосила на важливості проведення власних заходів у містах і селах, реалізації громадських ініціатив, посиленні активної діяльності місцевих осередків партії та підтримці реформ, ініційованих Президентом та урядом.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.