У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбулася творча зустріч, присвячена річниці з дня смерті Володимира Висоцького «По чьей вине?»

Організаторами  творчої зустрічі виступили ГО «ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» спільно з Громадською Радою Фонду соціального страхування України та ГО «Об’єднання сусідів».

Автор концепції творчої зустрічі і виконавець пісень В. Висоцького –  голова ГО «ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», бард Володимир Петровський.

«Я виріс на піснях Володимира Висоцького. Те, що окрім своєї громадської діяльності я ще й бард, завдячую Висоцькому і завжди в день його народження і в день смерті даю концерти», – сказав В. Петровський.

«25 липня –  день смерті Володимира Висоцького…У 1980 році, коли в Радянському Союзі проходила Олімпіада, видатний, міжнародного рівня поет, письменник, бард Володимир Семенович Висоцький помер… Через пісні він доносив свою позицію і важливі думки до людей. Завдяки його творчості ми могли розуміти, як треба жити, діяти і якими взагалі бути людьми», – зазначив В. Петровський.

На творчому вечорі звучали передусім соціально-політичні пісні В. Висоцького. «Сьогоднішній концерт називається «По чьей вине?». Цей концерт присвячений в основному соціально-політичній позиції Володимира Семеновича», – додав В. Петровський.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.