Партійці провели акцію «Прапор бійцю»

Про це розповіла ініціатор акції «Прапор бійцю», керівник секретаріату Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Валентина Шульц.

«Я попросила керівників секретаріатів територіальних організацій БПП по всій Україні привезти по 20 прапорів, які ми відправимо в Станицю Луганську волонтеру Наталії Журбенко (позивний Света Светікова). Прапор – це символ нашої держави, з прапором наші хлопці йдуть в бій, захищаючи Батьківщину. Крім того, прапори – своєрідні «маяки» для волонтерів, коли вони везуть допомогу на передову, то можуть потрапити на непідконтрольну територію, а завдяки прапорам вони орієнтуються, де територія України», – сказала В. Шульц.

За її словами, це вже не перша акція «Прапор бійцю», організована «БПП «Солідарність».

«Ми вже проводили подібну акцію півроку тому і відправляли 200 прапорів. Волонтери розвішують ці прапори в Станиці Луганській на кожному будинку, а також відправляють на передову. Мені хлопці передали прапор, що побував «на нулі». У них є міст, який розмежовує територію, вони вночі пробралися і повісили прапор України над цим мостом», – розповіла В. Шульц.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.