Громадські активісти обговорили перспективи співпраці Києва з містами-побратимами

Столичній владі треба активізувати співпрацю із містами-побратимами Києва і долучити до цього представників громадянського суспільства. Про це говорили учасники круглого столу “Сучасний стан відносин з містами-побратимами столиці України”, який відбувся у Відкритому офісі партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. В обговоренні взяли участь голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко, представники громадських рад Печерського, Деснянського, Оболонського, Голосіївського та Дарницького районів столиці. А також виконавчий продюсер Eurovision Song Contest в Україні в 2017 і 2005 рр, засновник та керівник міжнародної компанії в галузі комунікацій і телевізійного виробництва Euromedia Павло Грицак.

Учасники круглого столу обговорили і напрацювали пропозиції до органів столичної влади щодо активізації двосторонніх відносин Києва та міст-побратимів. Як відомо, столиця України в рамках Угоди про побратимство, підписаної ще у 1961 році, має побратимські стосунки із 54 містами світу. Однак, за словами представників громади, можливості побратимських стосунків використовуються не в повній мірі. Учасники круглого столу обговорили пропозиції щодо реалізації спільних культурних ініціатив, обміну безпековими напрацюваннями, налагодження громадських відносин і залучення інвестицій.

Приміром, у Києві є чимало томонімічних місць, названих на честь міст-побратимів. Нерідко ці об’єкти потребують реконструкції або додаткового облаштування. На думку активістів, міста-побратими могли б надати Києву відповідну інвестиційну допомогу для благоустрою та модернізації таких об’єктів. Пропозиції, напрацьовані учасниками обговорення, будуть надані органам місцевого самоврядування.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.