«Солідарна Молодь» провела молодіжну конференцію щодо євроатлантичних перспектив України

14 вересня у Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбулась молодіжна конференція «НАТО: перспективи для України». Захід відбувся за ініціативи голови ГО «Солідарна молодь» Оксани Гоми.

До конференції долучились 80 учасників, зокрема представники громадських організацій, студенти та викладачі столичних внз, військовослужбовці та експерти з питань євроатлантичної інтеграції.

Основним спікером на заході виступила народний депутат, голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз.

«Закріплення євроатлантичного курсу нашої держави в Основному законі не дасть силам реваншу жодного шансу для перегляду європейських прагнень України. Усі мають знати, що насправді війна Росії проти України іде не лише на Сході країни. Війна за розум наших громадян іде в кожному місті, в кожному районі, селі.

З боку наших партнерів у всьому світі ми маємо потужну підтримку. Адже всі розуміють, що Україна сьогодні захищає не лише себе, а мир і спокій в Європі, європейські демократичні цінності, свободу, права людини та громадянина. Відповідно, закріплення в Конституції курсу до ЄС та НАТО є тим запобіжником, який не дозволить явним чи прихованим прибічникам країни-агресора вчергове зруйнувати нашу самоідентичність, дозволить нам жити в своїй державі за власним законом та своїм розумом», – підкреслила Ірина Фріз.

Конференція відбулась у форматі дискусії, до якої долучилась більшість аудиторії. Під час заходу обговорили широкий спектр питань – від імплементації стандартів НАТО до розбудови української армії.

Також під час конференції відбулася презентація книги “NATO: український вибір”. Кожен учасник отримав примірник видання.

«Наша організація своїм завданням бачить проведення просвітницької роботи серед громадськості та, зокрема, серед молоді стосовно актуальних питань розвитку держави. Щодо питання євроатлантичної інтеграції – у суспільстві існує багато міфів, роками насаджених Кремлем, який цілеспрямовано демонізував Альянс. Ми хочемо розвіяти ці міфи і вести відверту дискусію щодо перспектив членства України в НАТО», – зазначила голова ГО «Солідарна молодь» Оксана Гома.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.