В Україні створять Рух Людяності

Члени правління громадської спілки «Конгрес Людяності» провели засідання, на якому обговорили проблематику створення Руху Людяності.

«Сьогодні ми вже оформили наші думки з приводу того, як буде виглядати Рух Людяності у нас в Україні. Він був започаткований в грудні 2017 року з нагоди Міжнародного дня інвалідів і поступово ми почали поширювати інформацію про цей рух. Ми повідомили про нього всі центральні органи влади і почали обговорювати між громадськими радами і об’єднаннями. Ми зрозуміли, що це та цінність, яка повинна бути у нас в Україні. Я вважаю, що на цій підставі ми можемо зробити Україну більш цивілізованою», – сказала під час засідання Голова ВГО «Український конгрес інвалідів» Ірина Крошко.

За її словами, є рішення розробити Стратегію Руху Людяності. «Сьогодні також говорилося, що необхідно створити управління цим рухом, але спочатку ми маємо самі зрозуміти, яким воно має бути. Після того як будуть  напрацьовані  пропозиції, ми зможемо розробити фундаментальні документи і вийти з ними до людей», – додала І.Крошко.

Вона зазначила, що стратегію Руху Людяності планується розробити впродовж місяця.

На питання, які проблеми допоможе вирішити Рух Людяності, І.Крошко відповіла: «Справа в тому, що людяна людина не зможе вчиняти протизаконних дій і ми дуже сподіваємося, що законодавство буде виконуватися, Конституція стане більш людяною, тому що в ній на сьогодні немає нічого про людей з інвалідністю. Ми хочемо, щоб з’явилися садочки людяності, школи людяності, вyp людяності. Мова іде про кожного з нас».

«Ми маємо об’єднати науку, духовність в широкому сенсі, щоб це було не просто локальне, а системне бачення Руху Людяності», – сказала голова Громадської Ради служби Державної статистики України Тетяна Струбчевська.

У свою чергу, керівник Громадської спілки Конгресу Людяності Валентин Підвисоцький зазначив, що Руху Людяності також передбачає розробку багатьох самостійних проектів – гуманітарних, соціальних, екологічних, енергетичних, економічних.

Він зазначив, що в  рамках Руху Людяності планується реалізувати ряд проектів: «Українська територія здоров’я», «Світлом об’єднана Україна», «Київ – місто Людяності», «Через конкурентоспроможність територій – до країни сталого розвитку», «Дослідницька лабораторія «Управління майбутнім».

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.