Активісти створять ГО «Намисто»

У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» члени правління громадської організації «Фонд «Намисто» обговорили з активом цієї організації створення громадської організації «Намисто» з більш широкими повноваженнями.

«Зараз ми хочемо створити ГО «Намисто». Фонд «Намисто» опікувався лише вразливими та соціально незахищеним верствами населення – багатодітними та малозабезпеченими родинами, і ми були обмежені статутом, а тепер хочемо займатися більш широкою діяльністю.  Роботи в рамках Фонду «Намисто» для нас вже замало, ми хочемо робити більше і саме для цього створюємо ГО, яка також матиме назву «Намисто», – сказала глава ГО «Фонд «Намисто» Катерина Шестакова.

За її словами, назва «Намисто» виникла з розуміння того, що «кожна родина – це намистина, а сила – в єднанні».

К. Шестакова також зазначила, що ГО «Намисто» буде поза політикою. «Ми аполітичні, ми товаришуємо з усіма, для нас важливо об ‘єднувати всіх», – додала вона.

К. Шестакова також повідомила, що для членів ГО «Намисто» буде запроваджено членський внесок – 30 грн на місяць. З цих коштів, зокрема, передбачається покривати організаційні витрати – оренду приміщення, телефон, проїзд в громадському транспорті.

За її інформацією, планується створити сайт ГО «Намисто», на якому інформуватимуть про діяльність організації.

«Наша мета – зібрати сильну та потужну команду, адже тільки спільною працею можна досягти поставлених цілей. Для мене є дуже важливим чесність і взаєморозуміння. У нашій організації будуть запроваджені правила, яким ми будемо слідувати», – додала К. Шестакова.

Вона також зауважила, що актив організації – це її фундамент. «Від активу залежить практично все. У нас уже є осередки на Троєщині і в Броварах», – сказала К. Шестакова.

«Мета нашої організації – втілювати ідеї щодо об’єднання людей та розкриття їхнього потенціалу»,- наголосила К. Шестакова.

Вона також повідомила, що в планах організації втілити ряд проектів, зокрема, висадити дерева, провести фестиваль стартапів для молоді. Також планується організувати подорожі для дітей  зі Сходу України. «Ми б хотіли підтримати дітей, зробити все, щоб вони знову відчули мирне життя», – сказала К. Шестакова.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.