Молодь Харківщини ознайомилася з діяльністю ГО «Солідарна молодь»

У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбулась зустріч голови ГО «Солідарна молодь» Оксани Гоми зі студентами вищих навчальних закладів Харківщини, зокрема, Харківського національного університету ім. Каразіна та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

«Я хочу з вами поспілкуватися, щоб ви могли більше дізнатися про роботу нашої організації, а я б змогла довідатись про те, що цікавить молодь і як нам побудувати свою роботу ефективніше», – сказала О. Гома.

«Ви маєте чітко розуміти які процеси відбуваються в державі, їхні наслідки і передумови. Ви маєте розуміти, які реформи відбуваються в різних сферах життя, чому важливо не тільки спостерігати за цим процесом, а й бути їхнім безпосереднім учасником. Трансформації у державі не можуть відбуватися виключно з ресурсу державних структур чи органів місцевого самоврядування. Основною рушійною силою завжди має бути активне громадянське суспільство і молодь, яка становить більше 30%. Ви має бути найактивнішими, оскільки вам жити в цій реальності.

Якщо ви займатимете пасивну позицію, не будете ходити на виборчі дільниці і голосувати, за вас вибір будуть робити інші, і тоді ви, за великим рахунком, не маєте права висувати претензії до діючої влади», – зазначила О.Гома.

За її словами, припартійні та громадські організації є дуже ефективними соціальними ліфтами.

«Часто запитують, для чого партії потрібна молодіжна організація. Насправді ж найважливішою метою нашої активності є привернення уваги молоді до політичних процесів. По-друге, до вас так само придивляються, тому що партії потребують кадрів, достойних кандидатів в депутати Верховної Ради і місцевих рад», – додала вона.

У свою чергу молодь цікавилася проектами, які реалізує «Солідарна молодь», зокрема щодо міжнародної діяльності організації.

«У нас є велика кількість міжнародних поїздок і також багато наших колег з-за кордону приїздить до нас. Комунікація відбувається на різних платформах і на різних рівнях», – зазначила О. Гома.

«У «Солідарній молоді» я з вересня, але за цей короткий час зрозуміла, що це гарна платформа для самореалізації, вдосконалення своїх навичок. Також я хочу займати в житті активну позицію, яка є запорукою успішної людини. Тому як майбутній міжнародний економіст я знаю, що отриманий в організації досвід і навички можуть бути мені корисними для реалізації певних ідей»,- сказала студентка Харківського національного університету ім. Каразіна Тетяна Назарчук.

Під час зустрічі О. Гома розповіла про структуру і діяльність «Солідарної молоді». Програмою перебування молоді заплановано екскурсія до Верховної Ради України, Пінчук Арт Центру та прогулянка Києвом.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.