Валентина Сухар презентувала свою першу збірку поезії “Душа”

Валентина Сухар  у свої  33 роки  встигла багато зробити, незважаючи на те, що хворіє на ДЦП. Вона закінчила школу з золотою медаллю та університет з відзнакою за фахом журналіст-редактор. Створила щасливу сім’ю і 4 роки тому заснувала благодійний фонд «ЮНІТІ» для молоді з інвалідністю. В. Сухар допомагає молоді з інвалідністю повірити у власні сили і стати повноцінними та активними членами суспільства.

В. Сухар почала писати вірші ще в школі, вона брала участь в літературних гуртках, друкувалася в багатьох виданнях. Стала переможцем фестивалю «Повіримо в себе» у номінації «Літературний жанр».

В. Сухар  деякий час приховувала свої вірші від друзів, близьких та знайомих, але з часом зрозуміла, що їх обов’язково мають прочитати люди.

«Для мене ця презентація дуже важлива. Я хвилююся, оскільки це моя перша збірка віршів. Я багато років писала вірші, кожен мій вірш – це моя душа і свою душу я довго боялась показувати. Останнім часом я займаюся благодійним проектом «Моя мрія», я вчу інших тому, що мрії мають здійснюватися і завдяки цьому проекту я  вирішила видати збірку своїх віршів. Тому сьогодні здійснюються мої мрії», – сказала В. Сухар.

Вона повідомила, що пише вірші про життя, природу, любов, біль, а також  про час. «Натхнення написати вірш приходить до мене раптово. Я можу щось побачити чи відчути… Я пишу душею, я не вмію писати розумом», – додала В. Сухар.

Вона також повідомила, що веде активне життя. «Я вважаю, що кожен з нас є художником свого життя, як ви його собі намалюєте, таким воно і буде», – сказала В.Сухар.

«Я віруюча людина, для мене кумир – це Бог», – додала вона.

Під час презентації В. Сухар прочитала свої вірші із збірки «Душа» «Я буду жити», «Біль» «Сідало сонце», «Я намалюю собі життя».

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.