ГО «Об’єднання сусідів» планує реалізувати ряд проектів щодо взаємодії між жителями Дарницького району Києва та благоустрою

Про це сказав на зустрічі з громадськістю заступник голови громадської організації «Об’єднання сусідів» Олександр Доренський. Захід відбувся у Відкритому офісі «БПП «Солідарність»

«Мета створення організації міститься в самій її назві «Об’єднання сусідів”… А цілі у організації можуть бути різні: проведення толок, допомога у створенні ОСББ та ОСН, проведення круглих столів», – сказав А.Доренський.

«Наша мета – дати людям не рибу, а вудку і навчити їх самих добиватися поліпшення свого життя. А то у деяких людей виходить, що прорвала труба – винен Президент, немає світла і вкрали лампочку – винен Президент. Необхідно рекомендувати розпочинати з себе. Це головна мета діяльності нашої організації», – додав О. Доренський.

Він повідомив, що під час роботи над створенням Органів самоорганізації населення (ОСН) на Осокорках стало зрозуміло, що необхідно створювати громадську організацію, яка б могла захищати інтереси людей. «Багато жителів не знають, куди їм звертатися в разі відсутності електроенергії, проблем з водопостачанням та опаленням. Вони приходять в керівну компанію, їх відправляють по колу до інших організацій… Коли ми поговорили з активістами, ми прийшли до висновку, що потрібна громадська організація, яка б захищала інтереси людей», – зазначив він.

За словами О.Доренського, відмінність ГО «Об’єднання сусідів» від інших ГО в наступному: «Якщо нагороджують когось із активістів, то мова йде тільки про «Об’єднання сусідів», ніколи не буває Іванова, Петрова, Сидорова. Усі ми сусіди», – сказав О. Доренський.

Він повідомив, що найближчим часом організація планує реалізувати ряд проектів: конкурс малюнків «Мої сусіди», футбольний турнір між ОСББ та ОСН, громадський рух «Кубок сусідства», семінари зі створення ОСББ та ОСН.

«Цікавий напрямок нашої роботи – це залучення важких підлітків в організацію. Для чого? Важкі підлітки – це люди, у яких проблеми в сім’ї, навчанні, вони так би мовити випадають з товариства. Коли їм довіряєш, вони можуть перевернути гори. Але це специфічний напрямок нашої роботи», – вважає О. Доренський.

Крім того, організація планує провести конкурс толок. «Поки беремо тільки ОСН та ОСББ, так як вони організовані, вони проводять толоки, ми це все знімаємо на відео і фото і потім підводимо підсумки. У журі запросимо громадські організації. Призами для переможців можуть бути набори лопат, фарба, інвентар. Наше завдання – організувати населення. Якщо ми організуємо населення, то ми виконаємо мету нашої організації «Об’єднання сусідів», – сказав О. Доренський.

Він також повідомив, що організація офіційно створена в квітні 2018 року і за півроку своєї діяльності вже реалізувала ряд проектів: провела 4 толоки, в парку «Позняки» виставила атракціон для дітей «Кеглі», провела ряд семінарів для громадських організацій з написання проектів на надання грантів, роздавала мотивуючі наклейки – «Ми підписали декларації з лікарями, а Ви?», «а Ви привіталися сьогодні з сусідами?», «Ми викидаємо сміття в урни, а Ви?», посадили ялинки в парку Партизанської слави.

Також організація реалізувала проект, який сприяв більш активному підписанню декларацій з лікарями рамках медреформи.

«Ми почали брати участь в цьому проекті в кінці вересня і Дарницький район на цей момент був на останньому місці по заповненню декларацій. На сьогодні Дарницький район в місті Києві на першому місці. Це просвітницька акція», – зазначив О. Доренський.

Крім того, в День українського прапора організація провела акцію на Харківському масиві «Найдовший державний прапор України». Прапор завдовжки 2700 метрів встановив Національний рекорд України «Найдовший державний прапор України».

О.Доренський також відповів на запитання присутніх про створення ОСН.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.