У Відкритому офісі активісти ГО «Намисто» обговорили перспективний план роботи

У Відкритому офісі “БПП “Солідарність” активісти громадської організації “Фонд “Намисто” обговорили завдання ГО і найближчі плани для реалізації.  “Громадська діяльність – це чудова можливість для самореалізації. Окрім цього, це шанс для того, аби впливати на життя своєї спільноти – починаючи від своєї сім’ї, будинку, мікрорайону, міста. Навіть якщо у вас на початку немає великих ресурсів, немає спонсорів, але є енергія, є ідеї, які можна реалізувати – робіть це. Шукайте однодумців, об’єднуйте власні можливості, стукайте у різні двері – і ви побачите, що все можливо”, – сказала глава ГО “Фонд “Намисто” Катерина Шестакова.

За її словами, назва “Намисто” виникла з розуміння того, що “кожна родина – це намистина, а сила – в єднанні”.

З-поміж найближчих проектів, які планує втілити громадська організація – створення Сімейної алеї у Дарницькому районі. Цю ідею підтримала районна адміністрація. І вже найближчим часом 20 родин висадять свої сімейні дерева, щоб з року в рік спостерігати за їхнім зростанням. Подібну акцію планують провести і у Деснянському районі столиці.

Ще одна важлива подія, до якої хочуть долучитися члени ГО “Намисто” – це вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, яке відбудеться у центрі столиці.

А в грудні для представників старшого покоління ГО планує влаштувати захід “Квітка душі” зі святковим концертом і частуванням.  “Головна умова для успішної, ефективної громадської активності – це перш за все команда. Адже тільки спільною працею можна досягти поставлених цілей. Для мене є дуже важливим чесність і взаєморозуміння”, – говорить К. Шестакова.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.