Наталія Мазніченко: ГО «Коралі» – прогресивна молодь, яка змінить Україну

Як повідомила голова правління ГО «Коралі» Наталія Мазніченко, організація була створена 25 жовтня 2018 року. «Мета створення ГО «Коралі» – допомогти людям реалізувати свій потенціал. Організація  створена для підтримки соціально незахищених верств населення, підтримки сімейних і моральних цінностей», – сказала Н. Мазніченко. Також організація планує надати можливість молоді переконатися, що вона  може працювати над ефективними змінами у своїх громадах та в Україні загалом.

«Ми плануємо надихати на зміни та дієві кроки для покращення власного життя, мотивувати розвиватися для того, щоб прожити  цікаве та успішне життя, відкривати та реалізовувати свої творчі здібності»,- зазначила Н .Мазніченко.

Вона наголосила, що ключова довгострокова програма розвитку  ГО «Коралі» – активна й прогресивна молодь, котра своєю діяльністю змінить Україну.

Н. Мазніченко  зауважила, що діяльність організації передусім спрямована на підтримку активної, професійної, патріотичної молоді, яка формує критичну масу людей, здатних трансформувати Україну в майбутньому.

«Місія нашої програми розвитку – не лише вивчити рецепт успіху передових європейських країн, а й сприяти ефективному втіленню та адаптації цих знань в Україні», – сказала Н. Мазніченко.

«Найбільша цінність – більше давати, ніж брати. Ми виховуємо особистим прикладом, а не «правильними» словами. Хорошу справу потрібно робити добре та  якісно. Такими є наші основні принципи», – додала вона.

Крім того, громадська активістка повідомила, що організація планує реалізовувати проекти в творчій сфері, а також допомагати людям, які опинилися в скрутному становищі.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.