У Києві відбувся другий етап всеукраїнського проекту «Young reformers LAB»

23-24 листопада у столиці відбулася друга сесія всеукраїнського проекту «Young reformers LAB». Захід організувала ВГО «Солідарна молодь» за підтримки Фонду Конрада Аденауера. Під час заходу говорили про реформу в сфері безпеки, у сфері державних закупівель, інформаційні війни, ефективну протидію популізму під час реформ та виборів, європейську політику та європейські цінності, роль молодіжних організацій у цих процесах.

Як зазначила директор Фонду Конрада Аденауера Габріеле Бауманн: «Ми вже декілька років підтримуємо «Солідарну молодь», також працюємо з депутатами різних рівнів. Дуже сподіваюсь, що партія «БПП «Солідарність» стане ще більш консолідованою і покаже хороший результат на парламентських виборах».

«Після Євромайдану, коли кардинально змінилась влада і країна остаточно взяла курс на євроінтеграцію та НАТО, у країні відбулося багато змін – відзначила міжнародний секретар партії Вірждинія Дронова. – Реформи слід вивчати, їх потрібно пояснювати, оскільки сприйняття  суспільством змін напряму впливає на успіх і швидкість їхнього впровадження. Саме для цього й було змодельовано наш курс «Young reformers LAB». Ініціатором курсу була голова ВГО «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва».

Перед учасниками виступила народний депутат із фракції БПП Марія Іонова і акцентувала важливість європейської інтеграції для України. «За останні чотири роки маємо чимало здобутків, серед яких – і децентралізація, і угода про асоціацію з ЄС, під час підписання якої ми взяли на себе зобов’язання, необхідні задля розвитку нашої країни, підвищення добробуту громадян. Нам усім необхідно це втілювати в життя. Важливо, щоб молоде покоління розуміло: все у ваших руках!».

Керівник Секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат Максим Саврасов, вітаючи учасників «Лабораторії молодих реформаторів», зазначив: «У вас зараз найкраща можливість навчатись, здобувати нові знання. Якщо ти постійно навчаєшся, то розвиваєшся і прагнеш підкорювати все нові й нові вершини. Це шлях вгору, і чим раніше ти цей шлях починаєш, тим успішнішими буде твоя кар’єра і життя».

Довідка

Young reformers LAB – це освітній проект, спрямований на популяризацію реформ, залучення активної молоді в політичні процеси країни, ближче знайомство з Європейським Союзом і перевагами Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС. Були залучені відомі у своїх галузях експерти і практики, політики національного та локального рівнів. Проект відбувався протягом року у чотирьох регіонах України і сукупно охопив аудиторію понад 150 осіб.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.