10 тисяч активістів зберуться у Києві на Всеукраїнський громадський форум за участі Президента України П.Порошенка «Відкритий діалог»

9 лютого у Києві відбудеться масштабний громадський форум за участі Президента України Петра Порошенка «Відкритий діалог». Про це повідомили під час презентації Форуму, яка відбулась у Відкритому офісі партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Ініціаторами проведення Форуму виступили громадські організації, які підтримують стратегічний курс Петра Порошенка на інтеграцію України до Європейського Союзу та НАТО, підтримують курс реформ, започаткованих чинним Главою держави.

«Ми хочемо, щоб наша команда зустрілася. Щоб люди побачили один одного, поспілкувались. Щоб ми відчули, яка нас багато. Щоб усі побачили, які моральні авторитети, діячі культури, науки, волонтери сьогодні підтримують курс Петра Порошенка. Ми хочемо поговорити завтра і з прихильниками, і з журналістами, відповісти на всі питання. Це – відкритий діалог нашої команди, Президента і суспільства», – заявив народний депутат України, представник оргкомітету Форуму Сергій Березенко.

«Для нас дуже важливою є співпраця з політичними силами, зокрема з партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Ми розуміємо, що будь-які напрацювання активістів мають бути реалізовані у діях влади – через законопроекти, через рішення відповідних органів, через державну політику. Тому співпраця та комунікація між громадянським суспільством та партіями, яка приносить конкретні результати – це ключове завдання для розвитку країни», – переконана голова ГО «Інститут розвитку і сприяння демократії», одна із співорганізаторів Форуму Катерина Поп. Вона повідомила, що ініціатива на підтримку чинного Глави держави «Команда Порошенка» набирає обертів по всій країні. Зокрема, активісти зібрали та передали у Верховну Раду понад півтора мільйона підписів із закликом проголосувати за зміни до Конституції, які закріплюють європейську та євроатлантичну інтеграцію держави.

«Я – волонтер проекту «184 гуртожитка», які наразі будуються по всій території України у військових містечках та на території різних військових частин. Це не секрет ні для кого, що наш волонтерський рух з самого початку підтримує політику Президента щодо реформування Збройних сил, щодо реформування харчування та речового забезпечення, забезпечення житлом. Ми підтримуємо стратегію Президента Порошенка щодо руху України до НАТО та Євросоюзу. Тому ми долучилися до ініціативи «Команда Порошенка», – заявив учасник АТО, волонтер Олександр Погребиський. «Наша співпраця із громадським сектором почалася не вчора і не місяць тому. Більш ніж рік тому ми відкрили цей Відкритий офіс задля того, щоб активні громадяни могли тут дискутувати, проводити свої заходи і головне – без перешкод, напряму передавати свої пропозиції представникам влади. Протягом цього часу у Відкритому офісі відбулося понад 100 різноманітних заходів.

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» активно працює із громадянами не лише у виборчий період, а й у міжвиборчий період. Саме тому наша партія підтримує ініціативну групу Всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог» за участі Президента України Петра Порошенка», – повідомив народний депутат України, керівник Секретаріату Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максим Саврасов.

Уповноважений кандидата у Президенти України Петра Порошенка у ЦВК, народний депутат України Руслан Князевич зауважив, що співпраця із волонтерами та громадськими активістами відбувається виключно у межах українського законодавства.

«Не тільки завтрашній форум, а всі агітаційні заходи, які наш кандидат буде здійснювати аж до останньої п’ятниці перед днем голосування ми будемо здійснювати саме в такому порядку. Уся кампанія буде базуватися на таких принципах», – підкреслив Р.Князевич. Він закликав усіх кандидатів до ведення прозорої виборчої кампанії і звернувся до представників засобів масової інформації із закликом вимагати від кандидатів оприлюднення всіх джерел наповнення виборчих фондів, а також витрат на агітацію.
Всеукраїнський громадський форум за участі Президента України П.Порошенка «Відкритий діалог» розпочнеться 9 лютого о 12 годині у Палаці Спорту.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.