У «Відкритому офісі» партії «БПП «Солідарність» стартував семінар для голів ОТГ

Реформа децентралізації в Україні перебуває у найбільш відповідальній стадії, – про це керівник секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов сказав під час виступу на семінарі для голів ОТГ «Основи місцевого розвитку в об’єднаних територіальних громадах», який розпочав роботу у «Відкритому офісі» партії. «Зараз реформа перебуває у найбільш відповідальній фазі, вже створено кістяк громад, тобто ця реформа запрацювала і багато чого зроблено. Від ефективності роботи ОТГ, від ефективності використання тих повноважень, які  передані з центру до громад, буде залежати, як буде просуватися ця реформа», –  сказав М.Саврасов.

Він нагадав, що децентралізація була однією з найголовніших реформ, які започаткував Президент Петро Порошенко. «Ця  реформа передбачена у програмі партії. І саме Петро Порошенко став першим Президентом, який виявив політичну волю передати повноваження з центру на місця», – додав М. Саврасов. Він також зазначив, що фракція БПП у Верховній Раді була головним провідником реформи децентралізації, за її активної підтримки були ухвалені всі необхідні законопроекти.

Керівник секретаріату партії висловив упевненість, що учасники семінару  отримають чимало корисної інформації для розвитку їхніх громад. «Сподіваюсь, що за ці два дні ви отримаєте необхідну інформацію по розбудові ваших громад від фахівців. Крім того, ви будете мати можливість поспілкуватися один з одним, обмінятися досвідом», – додав М.Саврасов.

У семінарі беруть участь близько 40 голів ОТГ з різних областей України.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.