Студенти Лондонської школи економіки обговорили ключові реформи з українськими політиками

27 березня до Open Office завітали студенти Лондонської школи економіки. Під час зустрічі із заступником Голови Адміністрації Президента Ростиславом Павленком, Міжнародним секретарем партії “БПП “Солідарність” Вірджинією Дроновою та генеральним секретарем ГО «Солідарна Молодь» Дінарою Габібуллаєвою обговорили політичну та економічну ситуацію в Україні. Студентів цікавили зокрема реформи та їхні результати, боротьба із корупцією, спротив російській агресії, розбудова української армії, а також аспекти міжнародної діяльності країни.

«Ділитися інформацією щодо політичного та економічного стану України з іноземними студентами одного з найпрестижніших ВУЗів світу – надзвичайно важливо, адже це сприятиме правильному сприйняттю України на міжнародній арені», – переконаний Р.Павленко.

Окремо обговорили питання незаконної анексії Криму. «Так званий “референдум” у Криму був нелегітимним, адже люди голосували не за власним бажанням, а були змушені це робити через острах перед озброєними солдатами. Справжні референдуми мають проходити виключно у рамках міжнародного права та на основі демократичних засад», – заявив Р.Павленко. На запитання щодо майбутнього членства України в ЄС та вимог, які Єврокомісія ставить перед Україною, Павленко зокрема зазначив: “Ці критерії та норми демонструють інтерес ЄС до нашої країни”.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.