Головний редактор Wealth & Poperty Яна Собко провела майстер-клас для студентів

У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбувся майстер-клас для студентів першого та другого курсів факультету культурології Харківської Академії культури, які опановують професію журналіста.

Своїм досвідом зі студентами поділилися головний редактор журналу Wealth & Poperty Яна Собко, депутат Бучанської міськради, юрист-міжнародник Анна Ісламова, керівник прес-служби партії «БПП «Солідарність» Людмила Обертинська. Лідери молодіжного крила партії Оксана Гома та Дінара Габібуллаєва детально розповіли про діяльність ГО “Солідарна молодь”.

Я. Собко зазначила, що журналістам мають бути притаманні такі якості, як цілеспрямованість та наполегливість. «Не треба боятися ставити гострі запитання. Для того, щоб стати успішним журналістом, важливо бути оригінальним, вирізнятися серед інших», – сказала Я.Собко. Вона також порадила студентам обрати юридичну журналістику як найбільш перспективну.

«Насправді юридичних журналістів в Україні дуже мало і вони переважно працюють в Києві. Юридична журналістика – це така ніша, яка на сьогодні не заповнена. Першокурсникам я б радила обирати таку нішу, де можна зростати, розвиватися. Зараз політичних журналістів дуже багато… Обираючи юридичну журналістику, ви не програєте, оскільки вона дуже затребувана», – додала Я.Собко. Вона також вважає, що журналісту важливо виробити свій стиль роботи. «Мені це вдалося, і, зрештою, у мене виокремилася своя аудиторія, мене вже читали як автора, а не одного з журналістів юридичної газети», – зауважила Я.Собко.

Л.Обертинська порадила студентам постійно вчитися, розширювати свій кругозір, а також читати першоджерела. «Завжди пишіть про суть. Коли ви пишете новину, то люди з першого речення мають розуміти, що відбулося. І не забувайте перевіряти факти», – додала Л.Обертинська.

А. Ісламова порадила студентам активно вести свою сторінку у соціальній мережі «Фейсбук», підписуватися на відомих журналістів, ставити багато хештегів, вести свої власні блоги.

Студентам також провели екскурсію Відкритим офісом та ознайомили з його роботою.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.