Жіноче крило “БПП “Солідарність” провело тренінг на тему гендерної рівності

Тренінг провели депутатка Київської міської ради, керівниця Жіночого крила Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  у м. Києві Наталія Маслова та депутатка Київської міської ради, заступниця керівниці Жіночого крила ТО Партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» у м. Києві Юлія Ярмоленко.

У ході тренінгу обговорювалися питання переваг та викликів участі жінок у політиці та гендерні аспекти у політичній діяльності.

«Учасники тренінгу дізналися про роль жінок у політиці та процесі ухвалення рішень, про виклики і перспективи, про особисті історії успіхів і випробувань, а також змогли отримати поради та  особистий досвід», – сказала Н. Маслова.

Вона також повідомила, що Жіноче крило партії провело у школах семінари на тему «Жінка в політиці», і найактивніші учасники були запрошені на тренінг. До тренінгу могли долучитися усі охочі – оскільки відкрита реєстрація проводилась через соціальну мережу Facebook.

Н. Маслова нагадала, що Україна посідає 142 місце у світі за кількістю жінок у парламенті (12,3%). «В Україні 12% жінок в парламенті, а у розвинених країнах, наприклад, Скандинавських країнах, від 40 до 50%. Ми хочемо, щоб наша країна посідала такі ж передові позиції і одним з етапів на цьому шляху є гендерна рівність. Саме це питання ми сьогодні обговорювали», – зазначила Н. Маслова.

Вона також нагадала, що в діючому уряді України є лише три жінки, а за 26 років незалежності в Україні було лише 6 жінок на посадах голів ОДА.

«Учасниками тренінгу були люди різного віку. Переконана, що всі ті знання і досвід, які вони отримали, будуть їм дуже корисними», – сказала Ю. Ярмоленко.

Крім того, під час тренінгу телеведуча Сніжана Єгорова та виконавчий директор благодійного фонду Петра Порошенка Уляна Пчолкіна поділилися з учасниками своїми особистими історіями успіху та планами на майбутнє.

«Моя мета – навчити українських жінок відстоювати свої права. Я хочу ділитися своїм досвідом щодо цього питанні. Ми також хочемо реалізовувати проекти щодо соціального розвитку людей і з цією метою організовувати фестивалі у всіх великих містах України, оскільки у Києві є більше можливостей для спілкування з фахівцями. Я також хочу зробити музичну виставу «Океан ніжності і любові». Це буде  ода українській жінці», – сказала С. Єгорова.

«На моє переконання, сильних людей не існує, а є бажання щось робити,  щось змінювати у своєму житті на краще», – зазначила У. Пчолкіна.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.