Ірина Фріз: Росія веде війну не лише з Україною, а з усім демократичним світом

Про це народний депутат, голова Постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз сказала на молодіжній конференції з принципів вільного суспільства у «Відкритому офісі» партії «БПП «Солідарність». Конференція організована ГО «Солідарна Молодь» за підтримки Фонду Ярла Ялмарсона.

«Наразі вже ні для кого не є секретом, що РФ веде війну не лише з Україною, а з усім демократичним світом. Усі її дії у рамках гібридної війни спрямовані безпосередньо на руйнацію демократичних цінностей, прав та свобод громадян, на яких базуються держави цивілізованого світу», – сказала І. Фріз.

«Зараз ми бачимо, що відбувається в сучасному світі, і розуміємо, що ситуація і ставлення до Росії станом на 2014 і на 2018 роки є кардинально різними», – додала І. Фріз.

За її словами, українська делегація в рамках ПА НАТО інформує парламентарів інших держав, які засоби та механізми використовує РФ в гібридній війні проти України.

«Ми пояснюємо нашим західним партнерам, що Україна є не лише, умовно кажучи, величезним полігоном, де можна вивчати здібності, спроможності та механізми російської агресії проти конкретної держави, а й партнером, який має величезний досвід та можливості і бажання ділитися цим досвідом, зокрема, щодо інформаційної війни та  інформації про кіберзагрози», – зауважила І. Фріз.

Вона також повідомила, що проект БПП «Україна-Солідарність- НАТО» спрямований на поширення інформації щодо євроатлантичної інтеграції України. «Ми провели 9 регіональних семінарів і будемо продовжувати цю роботу. Ми орієнтуємося безпосередньо на студентів, ми були у Вінниці, Тернополі, Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернівцях, Львові. Ми спілкувалися з молоддю. Саме молодь є рушійною силою наших євроатлантичних прагнень», – зазначила І. Фріз. Водночас вона повідомила, що цього року в рамках проекту планується співпраця з людьми старшого віку в рамках Університету третього віку.

«Там найбільш активна частина наших громадян, які вже мають певний життєвий досвід, певні переконання і нам дуже цікаво спробувати поспілкуватися з ними. Коли ми говоримо з молоддю, то там ситуація є більш-менш зрозумілою, тобто майже 99,9% є прихильниками європейської інтеграції», – додала І.Фріз.

Вона також повідомила, що в травні в рамках проекту «Україна- Солідарність-НАТО» планується відвідати Сєвєродонецьк, Маріуполь, Краматорськ. «Ми плануємо спілкуватися як з молоддю, так і з людьми старшого віку, щоб або зруйнувати міфи, якими вони просто взяті в полон, або спробувати знайти порозуміння, щоб вони стали прихильниками євроатлантичної інтеграції України», – сказала І. Фріз.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.