Делегація Національної ради молодіжних та дитячих організацій Норвегії побувала у “Відкритому офісі” БПП

15 квітня представники ГО “Солідарна Молодь” зустрічали у “Відкритому офісі” БПП делегацію молодіжних та дитячих організацій Новергії, які входять до Національної молодіжної ради цієї країни.

Голова ГО «Солідарна Молодь» Оксана Гома провела для учасників екскурсію “Відкритим офісом”, познайомила членів делегації з діяльністю молодіжки та її найцікавішими проектами.

«Обмін досвідом, думками, ідеями, особливо в рамках міжнародної комунікації є дуже корисними для розвитку нашої організації. Сьогодні ми мали унікальну можливість подискутувати про молодіжну політику в Норвегії та в Україні, обговорили можливість майбутньої співпраці між нашими організаціями», – прокоментувала  Оксана Гома.

«Розширення міжнародної співпраці є важливим пріоритетом розвитку молодіжного крила Партіі. Ми вдячні Національній молодіжній раді України за можливість обміну думками та ідеями з лідерами молодіжних громадських організацій Норвегії», – зазначив член правління ГО «Солідарна Молодь» Рустам Савранський.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.