Дмитро Феліксов: Україна могла б стати східноєвропейським центром фестивальної індустрії

Про це генеральний директор івент-компанії VIRUS Music, засновник одного з найкращих квиткових сервісів країни Concert.ua та ряду інших компаній, що працюють у сфері клубного та шоу-бізнесу Дмитро Феліксов сказав під час проекту  «Відкритий мікрофон». Захід відбувся у Відкритому офісі «БПП «Солідарність».

«Україна могла б стати східноєвропейським центром, куди можуть приїжджати люди на великі концерти, фестивалі, зокрема, з таких сусідніх країн, як Польща та Білорусь. У нас є великий стадіон «Олімпійський», який може збирати десятки тисяч відвідувачів», – сказав Д.Феліксов.

Він зазначив, що у фестивальній індустрії та у шоу-бізнесі в Україні існує багато проблем.

«Щоб вирішити проблему, треба її озвучити, зрозуміти, разом зі спільнотою її обговорити і знайти рішення. Коли будуть пройдені всі ці етапи, тоді і проблему буде вирішено. У галузі дуже багато проблем…»», – зауважив Д.Феліксов.

Відповідаючи на запитання, якою може бути допомога держави у вирішенні проблем фестивальної індустрії та шоу-бізнесу, Д. Феліксов зазначив: «Тут необхідні дії держави як регулятора, щоб створити певні умови, а все інше ринок створить сам».

«Регулятор може створити умови, за яких бізнес активізується і не буде перешкод для реалізації ідей. Щодо фестивалів, то їх не треба фінансувати за державні кошти, але необхідно створити інфраструктуру, надати клірингові сервіси, державну службу охорони», – сказав Д. Феліксов. «Держава має розробити чіткі правила, які буде виконувати бізнес, і події будуть відбуватися «без дзвінків», коли хтось з чиновників дзвонить на кордон і наказує не впускати артиста в Україну», – додав він.

Д.Феліксов також наголосив, що до райдерів артистів ставиться як до стандартів, які необхідно виконувати. «Артист, який дуже багато гастролює, потребує якісних умов пересування та проживання», – додав Д.Феліксов.

«Мені завжди хотілося працювати з великими артистами і робити великі проекти, які можуть тебе цілком поглинати, але й дуже багато давати з емоційної точки зору», – наголосив він.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.