Конкурс «Відкрита Солідарність»: завершено перший етап – прийом заявок від громадських організацій

Всього на конкурс надійшла 83 заявки. Проекти, які пройшли конкурсний відбір та братимуть участь у онлайн-голосуванні, будуть оголошені до 10 травня.

17 квітня партія «БПП «Солідарність» оголосила старт Платформи проектного фінансування на конкурентній основі «Відкрита Солідарність» і початок конкурсу проектів для громадських організацій. Сума фінансування – до 50 000 грн.

У конкурсі беруть участь проекти громадських організацій, які відповідають програмним положенням партії, спрямовані на європейську інтеграцію України, розвиток громадянського суспільства та реалізацію реформ, розвиток молодіжного руху та жіночого активізму.

«Вперше в Україні політична сила запроваджує платформу проектного фінансування на конкурентній основі. Ми хочемо підтримати громадські ініціативи, спрямовані на розвиток країни. Тому закликаємо громадські організації активно долучитися до конкурсу, а усіх небайдужих українців – голосувати за найкращі ідеї», – заявив керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Переможці будуть визначатися за підсумками онлайн голосування, яке триватиме з 10 по 20 травня 2018 року. Переможці конкурсу будуть оголошені до 30 травня 2018 року.

Категорії: Новини

1 коментар

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.