Створення Бізнес-інкубатору в місті Білозерське Донецької області

Напрямок: Підтримка, розвиток та популяризація реформ

Локалізація: Україна, Донецька область, місто Білозерське

Короткий опис проекту:

Мета:
Стабілізація соціально-економічних процесів в місті Білозерське шляхом розвитку малого бізнесу.

Цілі:
• опанування базовими компетенціями підприємницької діяльності учасників проекту;
• залучення до процесу навчання активних представників громади;
• розвиток місцевих територій.

Завдання:
• проведення тренінгів;
• допомога у бізнес-плануванні;
• допомога у пошуку джерел фінансування;
• згуртування бізнес-спільноти.

Команда проекту:
ГО «Ініціатива заради добробуту» є некомерційним, неприбутковим добровільним об’єднанням фізичних осіб, яке створене з метою стабілізації розвитку територіальних громад, підтримки громадських ініціатив та побудови громадянського суспільства. Офіційно зареєстрована 16 листопада 2015 року.
На сьогодні ГО реалізовано проекти:
«Створення Дитячого центру толерантного виховання та дозвілля для дітей вимушених переселенців та місцевих мешканців» в партнерстві з ГО “Центр Соціальна Дія” в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі в підтримку вимушених переселенців», за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди. Бюджет: 55167,00 грн.
«Проектна діяльність як інструмент розвитку місцевої громади» у співпраці з Сумським обласним комітетом молодіжних організацій за фінансової підтримки NED. Бюджет: 13105,00 грн.
«Поезія – духовна скарбниця Білозерська» в конкурсі міні-грантів «Місто своїми руками», в рамках реалізації Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК. Бюджет: 44700,00 грн.
«Мистецтво заради майбутнього» у співпраці з ГО «Міцна громада» за фінансової підтримки Британської ради. Бюджет: 17118,00 грн.
Крім цього члени організації активно приймали і приймають участь у проектах, які реалізуються на території Донецької області Громадськими організаціями «Добро» та «Ми Є» в якості волонтерів, консультантів, експертів та проходять курси підвищення кваліфікації.

Партнери: Білозерська міська рада, Бібліотека-філія № 2 Добропільської міської ЦБС.

Бюджет проекту: 49150 грн.

Термін реалізації проекту: 01.09.2018 р. – 25.12.2018 р.

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.