Від інклюзивної освіти до інклюзивного суспільства

Напрямок: Підтримка, розвиток та популяризація реформ

Локалізація: Житомирський регіон

Короткий опис проекту:
Актуальність проекту визначається кількома тенденціями. З одного боку, ефективність впровадження реформ визначається мірою готовності суспільства їх сприймати. З іншого боку, впровадження інклюзивної освіти на рівні громад Житомирщини стикається з труднощами, пов’язаними з низькою обізнаністю населення та низькою толерантністю.
Проект спрямований на підвищення довіри населення до реформ, пов’язаних із впровадженням інклюзивної освіти.
Завдання проекту:
• підвищення інформованості населення з проблем інклюзивної освіти;
• підвищення довіри до реформ;
• формування толерантного ставлення до дітей з інвалідністю.

Команда проекту:
Команда ГО “Центр практичної психології “ФО Лайф” складається з психологів, докторів та кандидатів психологічних наук, фахівців у сфері психічного здоров’я. Члени команди – досвідчені тренери. ГО була виконавцем проекту “Психічне здоров’я дітей: від знань до дій”, фінасованого Жиомирською ОДА (2017). Члени ГО були виконавцями низки проектів: «Впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах України» (Болонський університет, Італія, 2011 – 2004 рр.), “Дослідження довгострокових наслідків травм, пов’язаних з Голодомором” (Університет Альберти, Канада, 2016 р.; виконавці: Климчук В.О., Горбунова В.В.). «Розширення повноважень фахівців з метою ефективного лікування наслідків психологічної травми дітей, які постраждали від війни на Східній Україні шляхом публікації та поширення рекомендацій щодо лікування в TF-CBT та підготовки фахівців у TF-CBT як головного психотерапевтичного лікування» (Children Чорнобильського канадського фонду, 2016 р.; виконавці: Климчук В.О., Горбунова В.В.)
Партнерами проекту є ГО “Інститут креативних інновацій” та Житомирське відділення ВГО “Всеукраїнська асоціація корекційнх педагогів”

Бюджет проекту: 48260 грн.

Термін реалізації проекту: червень-грудень 2018

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.