Історично-краєзнавчий табір для активної молоді

Напрямок: Сприяння активному залученню жінок до політичного і суспільного життя країни, розширенню їхніх можливостей

Локалізація: місто Новгород-Сіверський, Чернігівська область, Україна.

Короткий опис проекту:
Профорієнтаційна робота серед дівчат та юнаків за для досягнення гендерної рівності в питаннях вибору професії археолога та популяризації досвіду педагогинь-новаторок Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д.Ушинського по роботі зі змішаною групою: представниками маргіналізованих груп – дітей, що опинились в складних життєвих обставинах та дітей з повних родин без соціально-матеріальних проблем.

Команда проекту:
Метою діяльності ГО “СОЛІДАРНА МОЛОДЬ” є залучення молоді до суспільно-політичної діяльності, сприяння захисту прав і свобод молоді, задоволення їх суспільних, економічних, соціальних, освітніх, культурних, трудових інтересів.
Напрямки діяльності: проектна; міжнародна; розробка законопроектів; зв’язки з органами державної влади та місцевого самоврядування; розвиток регіональної мережі; зв’язки з громадськими організаціями та студентським середовищем; медіа та PR.

ГО«Центр сприяння розвитку міста Першотравенськ» створений в рамках Проекту ПРОМІС задля активізації місцевого культурного і економічного розвитку міста. Центр відіграв важливу роль у розробці Стратегії економічного розвитку міста Першотравенська на період до 2020 року.
При участі Центру в 2017 році відбулися заходи проекту «Партнерство в ім’я розвитку».

Одеський Благодійний Фонд «Шлях до Дому» почав свою роботу в 1996 році. У 2002 році при Фонді був створений Дитячий Департамент, який на сьогоднішній день включає в себе цілий комплекс робіт з реабілітації та соціальної адаптації для дітей вулиць, дітей і підлітків з кризових та малозабезпечених сімей, а віднедавна і з дітей із сімей вимушених переселенців з зони військових дій на Сході України.
Діяльність Фонду «Шлях до дому» можна розмежувати на 4 основних напрямки: ліквідацію наслідків догляду, робота з наркозалежними громадянами, програми підтримки наркозалежних з ВІЛ-інфекцією та прихильності до АРТ, діяльність інформаційно-ресурсного Центу.
Реалізовані наступні проекти: «Здорова Одеса», «Їжа для життя», «Майстерні для бездомних», «Рівноправність», «Право на житло», «Початок нового шляху», «Розвиток самофінансування», «Діти і СНІД», «Співчуття». З 2007 року в партнерстві з міжнародним фондом Childhood реалізовані багато проекти різних видів підтримки вуличних дітей і соціально вразливих сімей.
У 2010 фонд отримав головну премію Лайф Бола за досягнення в галузі профілактики ВІЛ в Європі.

Бюджет проекту: 50000 грн.

Термін реалізації проекту: 01.06.-01.09.2018 р.

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.