Активна молодь – сильна громада

Напрямок: Сприяння розвитку молодіжних громадських організацій, об’єднань та рухів

Локалізація: Україна, Мачухівська об’єднана громада, село Мачухи

Короткий опис проекту:
Мета проекту – активізація руху та підсилення впливу молоді через залучення до громадських справ на території громади як запорука створення потужної молодіжної громадської організації. Проект передбачає консолідацію зусиль на чолі з активною молоддю населення села, громадськості , органів місцевої влади з метою облаштування спортивного майданчика, що прилягає до Мачухівського НВК. Фактично майданчик існує, та він не задовольняє сучасні потреби дітей, молоді, інших груп населення, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями.
Завданнями проекту є залучення молодіжною радою молоді задля створення умов для занять фізичною культурою і спортом всіма мешканцями об’єднаної громади, задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичному й духовному розвиткові, організація спортивного дозвілля для різних вікових груп населення громади, покращення бази для проведення командних змагань, популяризація здорового способу життя, а також створення умов для зайнятості дітей та підлітків та для участі осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Команда проекту:
Партнерами проекту є КП «Дружба».

Бюджет проекту: 49000 грн.

Термін реалізації проекту: до кінця поточного року

Категорії: Конкурс проектів

1 коментар

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.