Бандерівський край:  спільно з минулого – в майбутнє

Напрямок: Підтримка, розвиток та популяризація реформ

Локалізація: Калуський район Івано-Франківської області

Короткий опис проекту:
Південно-східна частина Калущини – це села Новицької, Середньоугринівської і Добровлянської сільських рад, що розташовані у передгір’ї Карпат між Чорним лісом і річкою ЛІмницею – притокою Дністра. Названі органи самоврядуванні У роки панування окупаційних режимів цей край Прикарпаття за свою національно-патріотичну позицію був ущемленим у соціально-економічному плані. Чи не єдиною можливістю для відродження і господарського розвитку сіл є становлення, на базі багатої історико-культурної спадщини, туризму та рекреації. Вагомим поштовхом для цього має стати реалізація на активістами з Новиці, Угриновів, Добровлян, Зеленого Яру скоординованого проекту , ціль якого – створити в кожному з названих сіл музейну кімнату, або хоча б оформити історико-краєзнавчий куток при сільській бібліотеці, збір та опрацювання історичних матеріалів з минулого національно-визвольного руху в цій околиці, з історії культурно-освітнього та духовного розвитку та видання відповідних інформаційно-довідкових матеріалів. У ході проекту буде систематизовано дані про наявні памятки історії, проведено їх впорядкування, благоустрій… Наступним етапом стане проведення серії зустрічей, семінарів, навчань тощо для налагодження контактів з туристичними фірмами, поширення відомостей про туристично-рекреаційні можливості Бандерівського краю, опрацювання системи взаємодії громадських закладів і установ, що працюють у гуманітарній сфері з підприємницькими структурами, що надають послуги з прийому, обслуговування, розміщення потенційних туристів.

Команда проекту:
Безпосереднім ініціатором та організатором заходів за проектом є ГО “Добрий Господар”, яка зареєстрована в селі Середній Угринів. Досягнуто домовленості про взаємодію з місцевими закладами освіти і культури, сільськими радами, а також з розташованими у цій частині Калущини Історико-меморіальним музеєм Степана Бандери і Угринівським музеєм імені родини Марчаків.

Бюджет проекту: 38400 грн.

Термін реалізації проекту: липень-жовтень 2018 року

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.