Відродження  етно – культури українців

Напрямок: Підтримка, розвиток та популяризація реформ

Локалізація: м. Херсон, Херсонська область, Україна

Короткий опис проекту:
Останнє століття принесло нашому народу безліч випробувань, корінних переломів. Ще зовсім недавноУкраїна як незалежна держава перебувала на історичному зламі. Але ми вистояли, залишилися українцями і вкотре довели свою незалежність, завдяки нашому генетичному українському Духу! Ще з давна наші предки відвойовували для нас вільну та суверенну Україну, мовно-культурну самобутність українського народу,їх ключовими гаслами були «воля» і «творчість».
Оскільки поширення української культури є одним з напрямків у діяльності БО « БФ « Берегиня» , ми вирішили відтворити в книзі «Етнічність українців» ( лекції Щербань О.) світосприйняття українського народу, його психології, етичні настанови, естетичні прагнення, що охоплює всі види народної творчості, традиційно притаманні Україні: музику, танці, пісні, фольклор, декоративно-ужиткове мистецтво, що розвиваються, як єдиний комплекс, і органічно входять у життя народу протягом усієї його історії.
Благодійна організація Благодійний фонд розвитку «Берегиня» вже не один рік співпрацює з відомою українською майстринею української традиційної ляльки-мотанки, керамологом, етнологом, етнографом, краєзнавецем, істориком, популяризаторкою українського традиційного мистецтва Оленою Щербань.
БО БФР « Берегиня та Олена Щербань вирішили створити спільний мистецький проект національно-патріотичного спрямування, спрямований на підвищення рівня обізнаності дітей та молоді з українською культурою, відродженню та збереженню народних промислів українців та корінних народів України.
Оновлення фондів бібліотек національно-патріотичною літературою про мовно-культурну самобутність українського народу і героїзм у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність держави.

Команда проекту:
Керівник проекту: Наливайко Наталія Олександрівна, голова Благодійної організації « Благодійний фонд розвитку « Берегиня» та всі члени організації будуть працювати у напрямку реалізації цього проекту на волонтерських засадах, проведити презентацію даної книги у всіх навчальних закладах міста Херсона, також будуть залученні інші активні громадські активісти , яким цікавий даний напрямок.
Плануємо залучити до допомоги у втілені нашого проекту в життя: Управління освіти Херсонської міської ради та Управління освіти Херсонської облдержадміністрації, загальноосвітні школи міста Херсона, Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний аграрний університет, Херсонський державний університет та професійних технічних училищ. Ці організації та заклади нададуть, по-перше, аудиторію для проведення зустрічей з агітаційної та виховної роботи, по-друге, допоможуть реалізувати проект в життя

Бюджет проекту: 49000 грн.

Термін реалізації проекту: 12 місяців

Категорії: Конкурс проектів

5 коментарів

 1. http://Зоря%20Ірина

  Нам необхідно цінувати та берегти свою культуру.
  Багато чого було забуто , ціль данного проекту надрукувати книгу
  де будуть відображенні традиції українців та розповсюдити її
  серед навчальних закладі міста.

  Проект підтримую.

 2. http://Олена

  М’який клімат, родючі землі, мережа великих і малих річок із основною водною артерією – давнім торговельним шляхом – річкою Дніпро, наявність морів створили унікальні умови для заселення земель України багатонаціональною спільнотою. Данний проект направлений на збереження багатогранної культури краю та виховання толерантного ставлення до всіх народів, що мешкають в країні сьогодня.

 3. http://Олексій

  Народ тільки тоді сильний, коли міцна його віра, його коріння, є повага до інших та любов до своєї історіі! На мою думку, у такі складні для країни часи, цей шлях чи не єдиний для обєднання українців! 100% голосую за цей проект! Підтримую думку організаторів!

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.