Чиста свідомість – чиста природа

Напрямок: Підтримка, розвиток та популяризація реформ

Локалізація: Херсонська область, м.Херсон

Короткий опис проекту:
Мета: Формування високого рівня свідомості та відповідальності, всіх верств населення, залучення громадськості міста Херсона та Херсонського регіону у справі збереження екології зазначеного регіону.
Ціль: Проект пропагує охорону довкілля серед усіх вікових категорій громадян міста Херсона та регіону: діти дошкільного віку, діти шкільного віку, студенти вищого навчального закладу відповідно підвищення рівня свідомості всіх верств населення, також вважаємо, що по реалізації проекту налагодиться стабільний діалог із органами влади області та міста для активного залучення громадськості міста Херсона та Херсонського регіону у справу збереження екології регіону.
Завдання: Плануємо надрукувати флаєри для молодших та старших школярів, для студентів та дорослих херсонців пропагують збереження навколишнього середовища, у доступній формі для кожної вікової категорії та розповсюдити як в місті так і області.
Документальний фільм «Любіть р. Дніпро» агітують, пропагують екологічні ідеї, рекламують природно-заповідне багатство Херсонської області та міста, підіймають гострі, актуальні, болючі проблеми екології, які потребують негайного вирішення та його презентація по всім навчальним закладам міста, а в майбутньому і по всім по районам міста.

Команда проекту:
Керівник проекту: Зоря ІринаАнатоліївна, голова Громадськоїорганізації «Центр розвиткуособистості «Берегиня», досвідгромадськоїроботи – сімроків. Та всі 32 члени нашоїорганізації та іншіактивістиміста Херсона будутьпрацювати, як волонтери на презентаціїфільму.
Залученісторонніорганізації та заклади: УправлінняосвітиХерсонськоїміської ради та УправлінняосвітиХерсонськоїоблдержадміністрації, дитячі садки та загальноосвітнішколиміста Херсона, Херсонськийнаціональнийтехнічнийуніверситет, Херсонськийдержавнийаграрнийуніверситет, Херсонськийдержавнийуніверситет. Ціорганізації та закладинадають, по-першеаудиторію для проведеннязустрічей по агітаційній та виховнійроботі, по-друге, допомагаютьреалізувати проект в життясвоїмианалітичними та людськими ресурсами.
Телерадіокомпанія “ВТВ плюс” буде займатисяствореннямфільму та його прокатом на телеканалі.

Бюджет проекту: 47400 грн.

Термін реалізації проекту: червень 2018 р. – травень 2019 р.

Категорії: Конкурс проектів

7 коментарів

 1. http://Зоря%20Ірина

  Екологічна тема на сьогодні дуже актуальна!
  Якщо сьогодні ми не будемо берегти Природу, завтра нам не буде про що говорити,
  життя людство буде під загрозою.
  Підтримую даний проект .

 2. http://Ганна

  Екологічні питання наразі дуже актуальні. Голосую за цей проект, оскільки від вирішення екологічних питань залежить здоров’я всієї нації.

 3. http://Олена

  Вирішення низки екологічних проблем (особливо місцевого рівня) лежить у площині зміни побутових звичок та стилю повсякденної діяльності. Зазначений проект направлений на впровадження заходів з екологічної освіти, що сприятиме прискоренню зазначених змін.

 4. http://Анастасія

  Спостерігаю за командою ГО “Берегиня”: скільки вже було зроблено, але вони не зупиняються ні на мить, нові проекти, сучасні важливи теми, залучення молоді, фахівців. Молодці! Бажаю вам успіхів! Вважаю, що проект “Чиста свідомість-чиста природа” повинен перемогти!!!

 5. http://Олена

  Гарна ідея про охорону природного середовища, зокрема р.Дніпро – гарний проект нам просто необхідний!!! Сподіваюсь на підтримку та реалізацію! Бажаю успіхів!)

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.