Берегиня роду

Напрямок: Сприяння активному залученню жінок до політичного і суспільного життя країни, розширенню їхніх можливостей

Локалізація: Україна, Львівська обл., м. Борислав

Короткий опис проекту:
збільшити активність щодо залучення жінок до політичного і суспільного життя країни (громади м. Борислава); створення на базі центральної міської бібліотеки Бориславської МЦБС творчого об’єднання «Берегиня роду».
Цей проект для жінок Борислава та околиць різного віку та соціального статусу

Команда проекту:
Колектив центральної міської бібліотеки у кількості 5 осіб та Бориславська міська філія Всеукраїнської громадської організації “СОЮЗ Українок”

Бюджет проекту: 41577 грн.

Термін реалізації проекту: шість місяців. проект буде працювати на постійній основі.

Категорії: Конкурс проектів

3 коментаря

 1. збільшити активність щодо залучення жінок до політичного і суспільного життя країни (громади м. Борислава); створення на базі центральної міської бібліотеки Бориславської МЦБС творчого об’єднання «Берегиня роду».
  Цей проект для жінок Борислава та околиць різного віку та соціального статусу

 2. http://Марія

  “Берериня роду” на базі центральної міської бібліотеки Бориславської МЦБС об’єднає жінок бориславської громади в суспільному та гррмадському житті міста.

  1. http://Наталія

   ” Берегиня роду” дасть можливість жінкам Борислава та околиць зреалізувати себе у громадсько-політичному житті міста Борислава. Тут є всі умови: нещодавно відремонтований зал (перемога в мікропроекті) та тісна співпраця бібліотеки і громадської організації

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.