Історичний конкурс “Вітер Часу”

Напрямок: Сприяння розвитку молодіжних громадських організацій, об’єднань та рухів

Локалізація: Україна,м.Бахмут, Донецька область.

Короткий опис проекту:
Метою проекту є проведення історичного конкурсу «Вітер Часу» серед молоді м.Бахмут та найближчих міст та селищ. Проект сприятиме розвитку знань з історії, пропагування науки серед молоді, патріотичному вихованню та розвитку громадянського суспільства.
Після закінчення конкурсу серед учасників проекту буде створена робоча група , яка стане командою діяльність якої буде направлена на популяризацію історії України в м. Бахмут та в цілому на Донеччині ,проведення патріотичних заходів, акцій, та ін діяльності з розвитку громадянського суспільства.

Команда проекту:
ГО” Наша Гідність” -команда, яка має на меті розвиток громадянського суспільства. Офіціцйно зареєстрована в вересні 2017 року, але за час свого існування виконала прбилзно 10 проектів. Найуспішнішими з них вважаємо Історичний клуб “Вітер Часу” захід з навчання історії для випускників шкіл. Було проведено ряд круглих столів “Основи державної політика” Також організацією був створенний інформаційний бот в “Telegram” для міста Бахмут. Партнери: Бахмутська міська організація Партії ” БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА ” СОЛІДАРНІСТЬ ” Бахмутський краєзнавчий музей , Горлівський Інститут Іноземних Мов(м.Бахмут), ГО “ДІЯ” , Званівська сільська рада.

Бюджет проекту: 28577 грн.

Термін реалізації проекту: 05.06-2018-06.07.2018

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.