закон та ми

Напрямок: Сприяння розвитку молодіжних громадських організацій, об’єднань та рухів

Локалізація: 93500, Україна, Луганська область, Новоайдарський район,Селище міського типу Новоайдар, вул. Центральна, буд. 21

Короткий опис проекту:
Мета: Створення молодіжної діалогової платформи на базі НВК Новоайдарська школа-гімназія для поліпшення обізнаності учнівської молоді щодо прав людини, підвищення рівня доступу молоді до медіаплатформ. Сприяння попередженню правопорушень серед учнівської молоді, формування довіри та активної взаємодії між дітьми, поліцією та громадськістю; формування активної громадської позиції.
Суть проекту у тому, що з дітьми працюють такі самі діти – учасники громадської організації «Закон та ми». З однолітками підлітки охочіше ділитимуться проблемами. Як результат – попередити правопорушення та навчити правильним діям.
Завдання:
– формування довіри та активної взаємодії між дітьми, поліцією і громадськістю;
– профілактика порушення прав дітей;
– формування активної громадянської позиції з дитинства
– Формування правової свідомості та правової культури.
– Профілактика скоєння правопорушень, бездоглядності та безпритульності серед підлітків.
– Організація змістовного дозвілля молоді, вразливих категорій дітей, відволікання їх від криміногенних угрупувань і шкідливих звичок.

Команда проекту:
До складу Громадської організації входять 15 чоловік учнівської молоді НВК Новоайдарська школа-гімназія на чолі з керівником – педагогом-організатором НВК Новоайдарська школа-гімназія та керівником проекту завучем з виховної роботи

Бюджет проекту: 49998 грн.

Термін реалізації проекту: 1 месяц

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.